Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lifetilt blog-ki használja,...

Lifetilt blog-ki használja, és mégis hogy?

Figyelt kérdés

én ott nem találok semmit, lehet én vagyok a béna...


de aki csinálja, mit csinál, mi a lényege, mit ígér a program? egyáltalán, miről szól?


köszi


2011. okt. 27. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Na!(:

Igen, eleinte nekem sem tetszett, hogy kiegészítőket ajánlj, de azt sem kötelező ugyebár. Én türelmetlen fajta vagyok, gyorsabb a fogyás és az alakformálás is ezekkel így én beruháztam és tökéletesen meg vagyok elégedve vele.


Ez a módszer is csak egy lehetőség, sokféleképpen le lehet fogyni, de persze az sem mindegy milyen minőségben. Én örülök ennek a blognak, mert ugyan nem volt sok feleslegem, de az ilyen-olyan béna diéták miatt pl elvesztettem a fenekem nagy részét és ebből többet nem kérek. Szerintem is hím soviniszta, de hozzám eljutott az amit üzenni akart. Belőlem ez váltotta ki végre a lelkesedést és most kitartásom is van. Szerintem a hozzám hasonlóknak ennyi éppen elég. (:


Ha a párod is ért ezekhez a dolgokhoz akkor neked nagyon jó. Irigyellek. Sok sikert!

2011. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A stílusa és a hangneme nálam is kivert a biztosítékot. Főleg mikor az alakformákról írt, és írja, hogy a nemtudom melyik alak a legundorítobb, meg nagy hasa van és akkor zárójelben, hogy b.aszki de durva lehet... Na én ebből nem kérek.
2011. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én az étrendjével fogyok, nem a stílusával... kit érdekel, mi a privát véleménye a kövér nőkről? amíg működik az étrend, addig nem izgat, miket írogat még, lényeg, hogy fogyjak.

a kiegészítőkről: az összes lifetiltes csaj vagy lefogyta az összes feleslegét 10 hét alatt, vagy ha több volt neki, min. 15 kg-t fogyott. én 7 kg-t fogytam, és még maradt rajtam legalább 5-10 felesleg. Ezért csinálok egy következő kört, most már kiegészítőkkel. Szerintem ennyit számít...

2011. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor foglaljuk össze :

- Dani - fail

- Petra - fail

- Peti (summerproject) - fail

- Fehérje tesztek - fail

- saját edzés betartása - fail


Lelkes gyerek, csak kitart a túlsúllyal futtatás mellett. Lehet, hogy le van szerződve egy magán ortopéd klinikával, ahol összerakják a delikvensek térdét.


Ez a felmérés a slim3nál meg vicc.

2011. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

már bocs, de Petra meg Dani miért is fail? tán láttad őket 100 kilósan a mekiben, vagy mi? Mindketten fogytak, 10 hét alatt annyit, amennyi egészséges körülmények közt zsírból történhet. Petra elég jól nézett ki a végére, Danin pedig még maradt háj, de az lett volna a csoda, ha 10 hét alatt ledob 30 kg-t! Szerintem nem feltétlen Tomi hibája az, hogy ennek nincs folytatása, simán lehet, hogy a srácnak betett a 10 hét és inkább elfogadja magát így, minthogy újabb ciklusba kezdjen.

A felméréssel nem tudom, mi a bajod, nem egy fitnesz modellt akar faragni a nőből, aki ráadásul 3 gyerekes anyuka, csak formába hozni az alakját. Neki tökéletesen megfelel ez a fajta teszt, ugyanis nem valószínű, hogy egy héten többször súlyokkal fog guggolni a konditeremben, ugyanis az egésznek az a lényege, hogy bemutassa egy olyan nő fogyását, akinek nincs lehetősége erre!

2011. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem láttam őket, de gondolom logikus, ha fogytak volna, akkor menne a marketing velük, vagy ? Dööööööööööööööö

A trainer tevékenységéhez az is hozzátartozik, hogy nemcsak 4 ! hétig tudja motiválni őket, hanem tovább.

Big fail.

Felmérés : ilyen túlsúllyal nem futtatsz senkit, persze ha van agyad. Olyan mértékű porckárosodást idézhetsz elő rövid idő alatt, aminek a regenerációja 1 évet vagy többet vesz igénybe. A felüléses baromságról már nem is beszéljünk.


Szegény Petra meg sehol nincs.

2011. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, szerintem nem foglalkozhat mindenkivel élete végéig... egy idő után el kell engednie a kezüket, hogy ők maguk kitapasztalják a súlytartást. ha nem megy nekik, az már nem Tomi hibája, ő leadta az alapokat, megtanította, hogyan kéne kajálni, edzeni. Az, hogy Petra pl. nem vágyik többre, az egyéni szoc döntése. Az, ha mostantól fél disznón él és visszahízik, az is csak és kizárólag az ő hibája. Az már nem Tomit minősíti, hisz nem nekünk fogyasztotta le és tette elénk egy mindenkori istenítendő személyként, csak megcsináltatta vele a programot és mintegy referenciát betette, hogy tessék, nem kamuzok mikor azt mondom, 10 kiló 10 hét alatt.


a summerprojecthez akartam írni, hogyha olvastad a bejegyzéseket, akkor kiderült, hogy Tominak igazából úgy kell ugrálnia, ahogy az operatőr/rendező fütyül, aki mint az a videókon látható volt, messziről se kapisgálta, miről szól a lifetilt. Ügyes marketingfogások, fasza zene, fesztivál, extrém sport, persze az üresagyú fogyasztó ingerküszöbét csak ezzel lehet megkapargatni, csak arra nem gondolt, hogy a lifetilt olvasóközössége nem szenzációhajhászást hanem hasznos információkat várt. Csoda, hogy ilyen szájízzel inkább hagyta a f.szba az egészet?

Diéta fail, hát istenem, olyanokkal is megesett már, akik csak feleennyi dologba kezdtek egyszerre. ez olyan szempontból elég gáz, hogy a srác hirdeti égre-földre, hogy gyenge alak vagy, ha elbuksz, de másfelől pedig egy elismerendő dolog, hogy bevallotta és nem mondjuk bekamuzott pár kedvező eredményt. De végül is teljesen mindegy, hogy ettől mennyire lesz neked unszimpatikus, a módszere továbbra is működik és nekem ez a lényeg.

2011. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%
Világ életemben utáltam a hipokrata embereket, és a csávó az. Duma van ezerrel, meg primkó csajoknak vetítés, action valameddig, aztán vége. És kezdi elöröl. Nekem a pofám leszakadna, ha ezt mindenki által látható helyen csinálnám. Azonkívül, hogy konkrétan árthat az embereknek, mert láthatólag fogalma sincs az edzés egészségügyi részéhez.
2011. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!