Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz? (Kérdésed túl...

Ez így jó lesz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék minimum 10 kg-t. Ha reggelire eszek egy kis Nestlé fitness-t (egy kis müzlis tálnyi adag), ebédre azt ami van itthon csak kevesebb adagot, a többi időben ha éhes vagyok zöldséget és gyümölcsöt. Naponta vagy minden másnap tornázok 1-1,5 órát. És hogyan győzhetném le azt, hogy valami nasit egyek?
2011. máj. 11. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

ebédre is válogasd meg mit eszel, a tésztát kerüld, zsíros ételeket is.

szerintem a müzliben semmiképp se legyen cukor, a dm-be kapható Alanatura müzlik isteniek, rizssziruppal vannak édesítve mennyiek és teljesen cukormentesek.


igen, ha éhes vagy gyümölcs-zöldség, de nyugodtan ehetsz délelőtt (!) barna kenyeret cottage cheese-el, vagy túróval, vagy lightos sajttal, zöldséggel akkor uzsonnára is túró vagy natúr joghurt, stb..


és sportolj is!

2011. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
főleg fehérjét kellene enned.
2011. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: hülyeség, a túl sok fehérje is hízáshoz vezet... Mindent kell enni, csak az nem mindegy, hogy mennyit. Nem szabad sem a szénhidrátot, sem a zsírt kiiktatni.
2011. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó: persze h úgy értettem, hogy mellette minden mást. én csak azt írtam le, hogy mit változtatnék rajta: fehérjét ennék még, mert a kérdező étrendjében az nem szerepel. ha a többit meghagyja, akkor úgy jó lesz.
2011. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!