Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Általában 300 és 600 kalória...

Általában 300 és 600 kalória között eszem. Az nem gond hogy nem állandó a kalória? így is lehet fogyni? Nem gond ha néha egy kicsit bűnözöm? Gyorsan szeretnék öt kilót fogyni. De van hogy rámjön a falási roham. A kakaó nagyon nagy bűn?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 15:40
1 2
 11/19 Mifru válasza:
97%

Szerintem fordulj minél hamarabb orvoshoz!!!!

Anorexiás vagy! Én is az voltam 2 évig, egy visszaeséssel. Megjártam a poklot... és a családom is, de meggyógyultam. Igaz nekem nem segített sem a pszichológus, sem a pszichiáter, családterapeuta, természetgyógyász sem.

Hipnózissal gyógyultam meg, de csak mert hittem benne és akartam. Még mielőtt azt hinnéd humbuk, egy orvos gyógyított meg, aki pszichiáter végzettsége mellett hipnoterapeuta.

Kérlek most hagyd ezt abba, míg nem késő.. Nekem is így indult. És 165cm vagyok és ehhez 40 kg-ra fogytam! most 53 kg vagyok, és BOLDOG!

2014. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
1000-1200 alá nem szabad menni.Van egy csodarecept sport+rendes étrend.
2015. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Na? Lefogytál? Azóta már 19 éves lettél!
2016. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
Tudom hogy régi kérdés de le kell írnom. énis volt hogy 400 kalóriát ettem naponta és egész szép hasam lett ettől. Énis gyorsan akartam és énis le tudtam vele fogyni ahogy te is lefogsz/letudtál. Mindenki csak a legrosszabbat képzeli bele a dolgokba. És mivan akkor ha a fogyokúra után tudja tartani a leküzdött súlyát? Nem mindenki egy mindenevő malac aki ahogy végetert a koplalás neki esik a nutellanak valamint a csokisabbnál csokisabb tortáknak. Ezzel én legalábbis megtanultam hogy ha éppen megkívánok valamilyen édességet nem rohanok a boltba es veszem meg a legnagyobb kiszerelést majd befalom. Hanem tudom hogy vagy unatkozok vagy szomjas vagyok vagy éhes de akkor ugye az ember nem édességre éhes hanem el lehet múlatni az étvágyat 1 almával is főleg ha a koplalás alatt úgyis összeszűkült a gyomrunk. Igen én ezt az oldalt képviselem (vagyis azt az olalt aki nem eszik sokat de legalább sportol is mellé valamit). Nem valami jó erzes amikor valaki keményen belemerül a választott diétába majd itt azt olvassa hogy ugyanilyen lesz pár hét múlva úgyhogy mekkora egy gyökér. Van ember a földön (akár hiszitek akár nem) aki letudott ezzel szépen fogyni és azóta is tartja.
2017. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kb napi 1000 kaloriat akkor is enned kell ha fogyozol figyelj egyel fott tojast az fogyaszt en heti 1 kg ot fogytam vele es nem eheztem
2020. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Hogy vagy te idióta ökör ? 😂😂remélem, azóta okosabb lettél, mióta kiraktad ezt a kérdést, te agyatlan fogyatékos ? Az a baj, ilyen sík idiotákkal van tele a világ

😂😂

2020. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja, jut eszembe, még mindig zsíros vagy, vagy már " csak " elmeroggyant ? Külön-külön is iszonyat gáz,nem még ha ez a kettő együtt van jelen. Természeti katasztrófa. 😂😂
2020. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Mikor egy idióta idiótázz le egy olyan embert aki mindent megpróbál.
2021. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
600 kalória nevetséges! Még akkor is ha egy 155 cm es 50 kg os nő vagy. A 300 meg egyenesen veszélyes még ebben az esetben is. Egyébként 50 kg os személyek miért fogyóznak? Semmi szűkségük nincs rá. De az ő esetükben is legalább a napi 1000 kalória bevitele szükséges. Egy 100 kg os férfi napi kalória szükséglete ennek közel a háromszorosa, még akkor is ha nem végez semilyen fizikai munkát ülő munkát végez napi 8 órában, és alszik is ennyit. Ennyitől 4/5 nap után összeesne.
2023. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!