Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekből az alapanyagokból...

Ezekből az alapanyagokból lehet egészséges ételt kihozni? Ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon töprengtem, mit egyek holnap?


Lássuk miből kívánok választani, adjatok tippet légyszi:


Van itthon, ami a diétába belefér:


- csirke hús (egész)

- sütőtök

- burgonya

- alma


Mást nem sorolok, mert nem az egészséges kategória, és nem kérek belőle. Épp ott tartok, hogy 72 voltam télen, most 64 kg vagyok.


22/L


2011. okt. 30. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én vagyok a kompótos:)

az almát meghámozom cikkekre vágom, egy fazékba/lábosba épp csak annyi vizet teszek hogy ellepje, én szoktam ilyenkor bele tenni fahéjat, citromhéj reszeléket és egy kis vanilia aromát meg szegfűszeget is, és forralásig főzöm ez kb olyan 10-15 perc

majd melegen vagy hidegen megesszük de én előtte még egy picike kis fahéjjal megszórom (díszítés, ízlés stb miatt)

2011. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Na sült hús lett ma belőle, a tespsibe mellé tettem kockára vágott krumplit. Megborsoztam, sóztam, pici oregánó, bazsalikom és rengeteg foghagyma rá. Isteni lett, főleg a krumpli. A vicc az, hogy néhány kocka almát tettem még bele, annyira jó ízt adott neki. Próbáljátok ki. Megvan az új kedvencem!

2011. okt. 31. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!