Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki elhízott vagy kövér az...

Aki elhízott vagy kövér az miért az?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy aki kövér vagy elhízott az miért az általánosságban. Betegség miatt vagy csak a rossz életmód miatt. Írjatok példákat!
2011. nov. 1. 07:47
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!


Csak a saját példámat tudom írni. Szintén pajzsmirigy alulműködés, és mellette Ir, ennél a cukrot nem nagyon bontja le a szervezetem hiába van inzulin. De mellette bizony meg volt a lustaság is, kb a 11 éves korom óta kezdtem el hízni, és 20 éves koromra már a pajzsmirgyet is megállapították, eddig orvosról orvosra jártunk, pedig egy vérvétel az egész, de minden kedves orvos csak annyit mondott,hogy fogyjak le, ne egyek annyit. Én az Atkins-féle diéta mellett is híztam, ezt nem hitték el, én voltam a hibás. Nálam nem is a zabálás inkább a rosszul evés is bejátszott. Az a tipikus egész nap semmit vagy csak gyorsan bekapok valamit, aztán este pótoltam mindent.

DE! Élő példa vagyok rá,hogy ha kezelik meg lehet csinálni,hogy fogysz. 105 kilóra híztam, most 82 vagyok, ez több,mint félévembe került, de 5x eszek naponta, normális kaját, nem szedek semmilyen serkentőt, vagy fogyi kapszulát, nem Norbizom vagy csinálok egyéb divat diétát, és őszinte leszek nem is nagyon tornázom. Sétálok mindennap kb fél órát. Még mindig van rajtam 20kiló,de remélem az is összejön idővel.

2011. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!