Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónapja fogyózom, kb 10 kg...

3 hónapja fogyózom, kb 10 kg ment le rólam, a hasamról és a lábaimról leginkább. Tudtok gyakorlatokat ajánlani?

Figyelt kérdés
Azért mert a hátam ugyanolyan, mint 3 hónapja. jó nagy, mint egy ló:-) kondiba nem járok, bíró ica dvd-re tornászok, ebben van néhány gyakorlat, de kevés.
2009. máj. 6. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Valszeg genetiakilag van belédkódolva hogy onnan fogysz utoljára. Diétázz és sportolj tovább.
2009. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bölcső, fekvőtámasz +(4 kéz lábra lábat fel ez egészen a fenék tetejét is formázza)

az is nagyon jó ha elkezdenél futni

hidd le fantasztikus érzés először majdnem meghaltam

de most már egybe megy 6 kör (1kör=400m) pedig csak 1 és fél hónapja járok

viszont egy nagyon jó futócipő kötelező a futáshoz mert különben tönkre is mehetsz


sok sikert kívánok=)

2009. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj istenem, utálok futni:-) de tudom, hogy a futás nagyon hasznos dolog, szoktam is, csak rohadtul elfáradok, és elég gyorsan... de okés, ha másnak is sikerül beleedződnie, akkor talán nekem is. köszi!
2009. máj. 22. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok:)


nagyon drukkolok


csak egy-két pl az ismerőseim közül akik velem kezdtek futni


anyukám:

45 éves 160 cm 65 kg volt két hónapja>>>most 59kg


keresztszülőm:

35 éves 158cm 70 kg volt>>>>>most 62 kg:D 3 hónapja fut


én :

19 éves 165 cm 60 kg voltam két hónapfutás után: 168 cm 58 kg



nagyon látványos az eredmény

mikor elkezdesz futni jól melegíts be és nyújts is le a végén(sok izomlázat megtakaríthatsz vele)

és az elején ne vidd túlzásba

én az elején egyből 3 kör futottam 2 hétig menni nem tudtam

:D

2009. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
grat nekik:-) próbálkozom. köszi!!
2009. máj. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!