Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik azt kérdezték h hogyan...

Akik azt kérdezték h hogyan fogyhatnak le, azoknak sikerült már lefogynia?

Figyelt kérdés
Azok alapján amire a kérdéseikre vagy más kérdéseire válaszoltak?
2011. nov. 3. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem olvass vissza. Én sem tettem fel külön kérdést, csak visszamenőleg elolvastam azoknak a tanácsát, akik nekem hitelesek voltak.
2011. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó,de mindkei azt írta csirkemell meg abrnarizs..kalóriaszámolás ezeket nem tudom megtenni:( így meg iszonyat nehéz..
2011. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi az akadálya? Rengeteg olyan kérdés is van, amikor pl. valaki anyagilag nem engedheti meg magának és ott is segítenek.


Mik az adataid és milyen módszerrel szeretnél fogyni?

2011. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a módszert nem tudom..8kg-ot ráérek vele de azért 3-4 hónap alatt legyen meg:) 158/58
2011. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy a legtöbb kérdező (kivéve ezt a kérdést :D) elfelejti, hogy a fogyáshoz nem elég egy jó tanács. persze kell, de sokkal több akaraterő kell hozzá, amit viszont már senki nem tud biztosítani.

egyik részről ott van az a lány, aki dokumentálta itt a 13 napos fogyókúráját. Na, neki volt akaratereje, csak kár, hogy habár kapott jó tanácsokat, de semmibe vette. meg is lett az eredménye, fogyott 2 kg-t, amit én fél óra alatt elintézek a vécén, de mindegy. centiben nem is változott semmit.

a másik oldalon áll az a többség, aki messzemenő segítséget kap a fogyáshoz, mert azt gondolom, hogy itt egyesek (Aczél, sirály, néha én is, anno bix) olyan magyarázatot adnak, és olyan széleskörű útmutatást, hogy a kérdező talán dietetikusnál sem kaphatna pontosabbat. ráadásul mindig újra és újra leírjuk ezeket, mert lusták használni a keresőt. Leírjuk azzal a tudattal, hogy 100 emberből max 10 kezdi el ténylegesen, és ebből is csak 1-2 lesz képes végigvinni hónapokon át a célig.

szomorú, de ez van. Ott van példaként Anyukám, 2 nagyon jó barátnőm, a rajtuk levő túlsúly összesen több, mint az én egész tömegem. de hiába téped a szád, ha süket fülekre talál... max abban reménykedhetsz, hogy a "kérdezős" korszak után jön egy olyan korszaka, hogy na most már kedvet kaptam a fogyáshoz, és felhasználva néhány tanácsodat, legalább megpróbálja.

2011. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!