Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai napom jó, rossz, elfogad...

A mai napom jó, rossz, elfogadható?

Figyelt kérdés

reggeli 2sz kenyér (50kcal/toast graham) 1db tojás, zöldségek(uborka, paprika)

tízórai 2db alma, 1db birskörte

ebéd 200gramm cottage cheese 2 db főtt tojásfehérje, 2 db szezámos abonett

uzsonna 4db paprika, savanyúkáposzta kb 20-25dkg, 6szelet fokhagymás karajszelettel(felvágott)

vacsora 4db paprika 250gramm félzsíros túró

köszönöm

170cm 55kilo lány 15 éves


2011. nov. 4. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ebédre kellene a melegkaja -szerintem.Napi 1 melegkaja kell(ene).De legalább egy meleg leves,pláne hogy itt toporog az ajtóban a tél.Ja és az uzsonnát én eltenném ebédre.Helyette uzsira szenya,vagy gyümi.
2011. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hova a nyavalyába akarsz fogyni? Teljesen jó a testsúlyod, talán még egy picit kevés is. Szóval ne fogyózz, inkább sportolj valamit. Ja, és máskor egyél rendesen.
2011. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz nem vagy normális hogy fogyni akarsz, de estére semmiképp ne egyél gyümölcsöt és ne is vegyítsd őket és tényleg nem ártana egy melegkajás ebéd, az bármi lehet nem fogsz tőle hízni estére bőven lemozgod csak a mennyiséget kell szabályozni.
2011. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Vézna vagy. Zabálj egész nap csipszet meg hamburgert! An jó bocs ha mégis fogyni akarsz akkor reggel egyél nagyn keveset délbe közepesen. Este egyél a legtöbbet majdnem az összes fógyókúrába ez az alap. A vacsora a legfontosabb.
2011. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
igaz
2011. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A lényeg a vacsorán van. Reggelizni ne reggelizz mert az nagyon nemj ha a figyni akarsz. Mondom a lényeg a vacsora. Vacsorára lehetőleg ha húst fogyasztass akkor a marhahúst tudom ajánlani lehetőleg pörkölt formában! NEKEM ÉS ISMERŐSEIMNEK BÁVÁLT 3 hónap alatt 8 kiló minusz
2011. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
jól beszél én így fogytam le ;P
2011. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem elfogadható (mi nem az?)

még diót tennék hozzá zsír miatt, meg kérdés, hogy mennyiségre elég-e ez neked.

2011. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy napnak nem rossz. Főtt étel nem kell minden nap szerintem.

De ez tényleg elég neked?? Még fejlődő szervezet vagy..

Olajos magvakat rágcsálhatnál, mert még nasinak is jók! Vagy mazsit:) nyam-nyam!

2011. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a 29 százalékos arc válaszait légyszi hagyd figyelmen kívül. vagy poénkodik, vagy rosszakaró, mindenesetre baromságokat hord össze. reggel kell a legtöbbet enni, mert az a nap legfontosabb étkezése, ezt mindenki tudja. lehetőleg kicsit több fehérjével, mint amennyit te bevittél, kb. másfélszer ennyit.

a tízóraid szuper;

ha az ebédet és az uzsit egybeveszed és kalóriaügyileg kicseréled egy meleg étkezésre (főzelék, husi, rizs, egyéb lassan felszívódó szénhidrátok, némi keményítő, zöldségből és fehérjéből készült akármi ami főzve van)

sosem voltam az uzsi híve, de ha délután éhes vagy, újból lecsúszhat egy alma;

ha lefekvés előtt legalább két órával etted a vacsorát, akkor az is tökéletes :))

és tényleg nasizz olajos magvakat, de emellé max. 50-70g egy nap

2011. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!