Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 Cm magas, kb 81 KG és 14...

175 Cm magas, kb 81 KG és 14 éves. Ez jó, rossz, vagy normális? HA Rossz akkor milyen fogyási tanácsaitok vannak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 15:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%
hát a súlyod sztem nemcsak abból adódhad hogy kövér vagy .. hanem lehetnek nehezek a csontjaid vagy ilyesmi.... szal ha magadat kicsit "ducinak" látod akk fogyál:) de ha nem akk nem kell... amm énis 14 vagyok 165 cm vagyok kb... és 50 kg...
2009. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Attol függ most fiurol van szo vagy lányrol?

annyira birom az ilyenkérdéseket, a lényeget nemtudjátok leirni!!!

2009. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
F
2009. aug. 1. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
na akkor sztem abszolut nemrossz!! Normális! Sztem.. :)
2009. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztos ? :)
2009. aug. 1. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Sztem még pár kilót leadhatnál, úgy, hogy nem eszel nasit, csak reggelit, ebédet meg vacsit, és azt is mértékell, nekem ez jött be.), (meg persze sok cangázás a haverokkal, és felülés) Én kb 174cm vok fiú 68 kg.

Jah, és rendszeresen mérem magam, és 70 felé semmiképpen nem meek. Nyugi, nem nehéz leadni tavaly még én is 76 kg voltam.))

2009. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah, és 15 éves. 16:30 as
2009. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alessa válasza:
figyelj szerintem az tök jó. a csajok nem szeretik a vékony cingár pasikat, a legtöbb lánynak egy macis vagy izmos fiúra van szüksége akinek a karijai között ő törékeny nő lehet :) én sose bírtam a vékony pasikat, pedig én nagyon vékony vagyok. a barátom 3x kevesebbet eszik mint én ő mégis olyan macis alkat, én meg full vékony vagyok :) szal ne aggódj a súlyoddal, ne legyél vékony nem szép az :)
2009. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nemnormális...sztem 14 évesen kicsit sok ez a 81 kg!
2009. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

-Az erős-fiúk-és-a-maci-alkat-a-jó véleménnyel abszolút egyetértek. Ha egy fiú túl vékony az nem szép. Pont.

Én lány vagyok, és elég erős sajnos. Biztos nem járnék olyan sráccal aki vékonyabb nálam. Hogy néz már az ki, de komolyan??


-Ha tényleg érdekel a súlyod mérd végig magad a tükörben. Azt neked kéne látni h duci vagy-e vagy sem: úszógumi a pocin, fenekeden vagy fölötte egy kis husi, ilyesmi...


-Lehet kapni manapság súly-víz-zsír mérő mérleget. Biztos van valamelyik ismerősödnek olyan.

2009. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!