Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szoltok hozza? Dietas...

Mit szoltok hozza? Dietas pizza ez?

Figyelt kérdés
mar par honapja dietazom és teljesen elhagytam a tésztakat. Holnap viszont szeretnék csinalni pizzat merrt vendegem lesz, nagyon nem akarom megszegni a dietamat, ezert ugy gonoltam, hogy zabpelyhet ledaralom és az lesz liszt helyett, aztan so, kis cukor az eleszto miatt, és kesz lenne a teszta- ha megkel a zabpehely"liszt". aztan par karika sonka paradicsom gomba sajt.
2011. nov. 7. 19:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat, segítettetek is meg el is vettétek a kedvem, de nem baj, legalabb nem estem bele abba a hibaba, h azt hiszem, h egeszsegeset eszek aztn megis cs rontok a dietamon :/
2011. nov. 7. 20:53
 12/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, az egészséges meg a diétás nagyon nem ugyanazt jelenti. Ezt jegyezd meg egy életre. Az egészséges cuccoktól is meg lehet hízni, ha többet eszel belőlük, mint amennyire a szervezetednek szüksége van.


A másik, amit nagyon gondolj át: ha vendéged érkezik, helyes-e rákényszeríteni a diétádat? Ha te mennél hozzájuk, és arra kényszerítene, hogy tömj magadba egy fél csokitortát (nem egy fél szeletet!), mert neki szülinapja van és te vagy a vendég, örülnél neki a diétáddal?

CSinálj szendvicseket és salátával, te egyél csak salit, a vendég meg választ.

2011. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem érdemes kinlódni ezekkel a zablisztel,norbilisztel és hasonlókkal,pláne ha vendéget vársz. Nagyon sok konyhai baki keletkezhet belőle ami csak téged idegel és tönkreteszi a napodat.

Csináld normál fehér liszttel,sokkal finomabb és élvezhetőbb lesz az eredmény ráadásul kcalban is ugyanannyi.

2011. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
jaj csak most vettem észre, h meg az elejen lemaradt, hogy a vendegem még nagyobb dietazos mint en :// ez itt a baj..de szerintem kap salatat es kesz :D de koszonom a reakciokat.
2011. nov. 7. 22:26
 15/20 anonim ***** válasza:
pizzát csináld rendesen, elég finom kaja, megérdemli. másrészt persze elég sz.ar, fehér lisztes cucc, de máshogy nem lehet csinálni. ha mindketten figyeltek az étkezésetekre, akkor miért nem esztek valami egészséges és tápláló ételt?
2011. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
mer mindketten mar nagyon régen, honapok ota nem ettunk tészta félét, és a pizza az amit szeretek es meg gustusom is van rá :D
2011. nov. 7. 23:10
 17/20 anonim ***** válasza:
akkor ezért írtam, hogy ha már sütsz, azt csináld rendesen, és akkor megadjátok a módját. egyébként egy étkezéssel nyilván sem a hasnyálmirigyedet nem fogod tökre tenni, sem pedig a diétádat nem zúzod szanaszét, én arra szavaznék, hogy hagyományos, finom elkészítést válassz.
2011. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
jo, koszonom szepen a valaszokat, ugy dontottem, h akkor lesz pizza, hagyomanyos tesztabol, de jo vekonyra sikeredik majd es inkabb a feltét kap hangsulyt :) koszike szepen
2011. nov. 7. 23:33
 19/20 anonim ***** válasza:

Mi egyszer csináltunk Graham lisztből, ugyanolyan finom lett az is, mint a fehérlisztes.

Leméred, hogy 1 pizzában hány g liszt van, az alapján megtudod, mennyire "hízlal":-D

De nyilván nem 1 alkalmon fog múlni. A feltétre meg szintén tudsz figyelni, az csak tőled függ, mit raksz rá:-)

2011. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha mégis inkább egészségesre és finomra (nekem legalábbis ízlett) szeretnéd, akkor ajánlom ezt a receptet:


[link]


Üdv

2011. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!