Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb fogyókúra?

Melyik a leghatásosabb fogyókúra?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 8-10 hónapja jócskán felszedtem kb 15 kilót.Ettől szeretnék megszabadulni.Az a baj,hogy az evésről nem tudok lemondani,ráadásul őszintén megmondva elég lusta is vagyok.Főleg ezzel a súlyfelesleggel.Tornázni nem nagyon érek rá, mert egész nap suliba vagyok.Mit javasoltok, hogyan tudnék megszabadulni(nem drasztikus módszerekkel)a felesleges kilóktól?Mi a leghatásosabb?Főleg a hasamon levő zsírpárnáktól szeretnék megszabadulni.
2009. máj. 8. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondani az evésről, hanem csak oda kell figyelni rá.

Sok gyümölcs, friss zöldségek, nem zsíros húsok, kevés körettel (krumpli, tészta kis mennyiségben, ja és a fehér kenyér a legrosszabb!)

Mozognod is kéne, mert annélkül nehezen fog menni.

Fél órácskát szánj valahogy a futásra, az a leghatásosabb mozgás a fogyni vágyóknak!

Sok sikert!

2009. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehetsz szinte bármit amit akarsz csak az kis adag legyen, és persze ahogy az előző válaszadó mondta friss..stb. Nálam ez a tuti bevált módszer. Én mellé intenzív sportot ajánlanék, amikor csak egy kis időd van rá. (pl futás) De kitartónak kell lenned, nem szabad 2 hét után abbahagyni! Sok sikert!
2009. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Meg próbálom nem feladni...mint eddig:)
2009. máj. 8. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!