Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartásnál lehet enni...

Súlytartásnál lehet enni sütit 2 naponta?

Figyelt kérdés

súlytartón vagyok és sajnos szerdán ettem egy nagy diós csigát ma meg egy normál kakaósat.tudom hogy nem vmi jó de direkt vesznek nekem és muszály megennem.. szerintetek nagyon nagy baj ha megettem őket ? hízok tőlük ? mellettük reggelire ettem egy almát és vacsorára is olyan jó savanyó zöldet.ugye nem fogok hízni miattuk ?

14/L 174 cm 50-51 kg de van egy kis hasam..viszont nem akarok se fogyni se hízni


2011. nov. 11. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok de sose birom meg állni hogy ne nassoljak.pl anyu csinál pudingot hát akkor nem birok nem enni belőle.Mások most biztos azt gondolják hogy pálcika vagy de te tudod .nekem is van egy kis hasam és roh@dtul zavar.Szerintem nem baj hogy azokat etted.
2011. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy fejlődő szervezet vagy, a testtömeged nagyon kevés a magasságodhoz.
2011. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

174centivel és ehez 50kilóval van hasad? Az meg milyen már? O_o


Nyugodtan ehetsz sütit,bármit. A lényeg hogy folyamatosan mérd magad és ha látod hogy csúszik vissza pár kiló akkor ritkítsd a sütizést.

Én is súlytartón vagyok a holnapi reggelim egy kakaóscsiga lesz,anyám meg ebédre az egyik kedvencemet csinálja: lekváros és nutellás gombócot,na befogok verni jópárat:)

2011. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vékony vagy,valószinűleg a hasad inkább ilyen alkati dolog lehet,amin nem nagyon lehet változtani..
2011. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg vékonyka vagy egy kicsit...

De ne pánikolj, nem fogsz elhízni tőle. Az viszont nem jó, ha ez rendszeressé válik. Valami más nasit egyél, amit tud is hasznosítani a szervezeted, nem csak üres kalóriák.

2011. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)) ^^
2011. nov. 11. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:

1. kórosan sovány vagy

2. az alma nem hízlal

3. a süti igen + még baromi egészségtelen is (a hízás rád férne, még 60 kilóval is gebe lennél, mert MAGAS vagy, ébresztő!!!, a cukor viszont téged is megbetegít ugyanúgy, mint a kövéreket

miért lenne muszáj megenni? ha képes voltál halálra koplalni magadat, képes leszel a csiga helyett normális ételt enni is

2011. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne problémázz már, hisz így is kórosan sovány vagy!

Anyádék meg nyilván azért etetnek, mert rettentően nézel ki, és féltenek, h még tovább fogysz.

Végül: én is kórosan sovány vagyok, mégis van kis hasam. Istenkém, mi van akkor? Semmi.

2011. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz reggelire édességet! Aztán délután már csak egészséget ételt egyél!
2011. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!