Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát javasoltok,...

Milyen diétát javasoltok, ahol nem kell éhezni?

Figyelt kérdés
A 90 napos nekem nem jó, mert a gyümölcstől éhen halnék délelőtt.
2009. máj. 10. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Komolyan írtad, hogy nem bírod ki a délelőttöt csak gyümölcscsel? Ha nem bírsz ki néhány órát gyümölccsel, akkor neked semmi kitartásod nincs, nem létezik neked való fogyókúra.
2009. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek mondom: Ha valaki reggel ötkor kel,szellemi vagy fizikai tevékenységet végez egész nap+ az ébredéshez is energia kell a szervezetnek,csodálod ,hogy nem birja ki? Pont,hogy délelőtt kellene a a napi kajának a nagy részét megenni,főleg a szénhidrátos,energiadus dolgokat.


Kérdezőnek: én egyszerüen nem ettem kenyeret,tésztát,vizet ittam tea+üditő helyett, ha nassolni akartam zöldséget v gyümöclsöt ropogtattam. Hal,pulyka,csirke húsból lehet enni bőven,a lényeg,hogy csirkemellett mondjuk bunda nélkül,és ne 3 szelet kenyérrel.

A villámdiétákban sosem hittem,nekem nagyon sokat segitett már ez is,hogy odafigyeltem rá mit eszek

2009. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan szidják, de az Update-tel lehet fogyni, miközben jókat eszel.
2009. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: képzeld nem bírom ki, mivel fél 5-kor kelek minden nap, mert 6-ra járok dolgozni, kell az energia, különben összeesnék a munkahelyemen.

Kérem ezentúl csak az válaszoljon, aki normálisan tud válaszolni, nem kell egyből lehurrogni az embert mindenféle háttérinfo nélkül.

Másodiknak, harmadiknak köszönöm megpróbálom mindkettőt. Kenyeret tényleg sokat eszek, ezt kellene elsősorban lecsökkenteni.

2009. máj. 11. 05:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Első! Nem feltéltenül azért nem bírja ki valaki, hogy délelőtt csak gyümölcsöt egyen, mert gyenge, hanem mert esetleg gyomorsavtúltengésre hajlamos a gyomra, és, mint tudjuk a legtöbb gyümölcs savat csinál.

Nekem a barátnőmet az orvosa tiltotta el a 90 napostól, mert a torkát két hét után majdnem szétszedte a sav. Pedig nem volt akaratgyenge...

2009. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!