Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért álltam meg a fogyásban?

Miért álltam meg a fogyásban?

Figyelt kérdés

Augusztus óta csinálom a Norbi kódozást és fogytam is.De az utóbbi időben megálltam a fogyással.

Nagyon szeretném elérni a 38 nadrág méretet. Most 40es vagyok.Kb olyan 63kg lehetek .163 cm


2011. nov. 18. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mostmár nem elég az a kis odafigyelés, amit az update-tel csinálsz, hanem át kellene számolni pontosan, hogy mit, mennyit eszel. Mozogsz? Mert ha nem, azt is most kellene beiktatni.

Ezeket a nadrág méreteket amúgy sosem értettem, én 42-es vagyok és nálad többb, mint 15 kilóval nehezebb :)

2011. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:
Abszolúte igaz, egyrészt feltehetően lassult az anyagcseréd, ami a fogyás akadályozója első körben. Ezt kéne visszapögetni azzal, hogy mozogsz is, valamit naponta legalább fél egy órában , sok folyadék és a kajára mégjobban odafigyelsz , és ha türelmes vagy hétről hétre , meg lesz az ereménye, hidd el!
2011. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!