Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tartok egy diétát de hétvégén...

Tartok egy diétát de hétvégén rám jön mindig a falásroham. :S mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

szedd össze magad!

Olyat egyél ami nem hízlal.

2009. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok..De megpróbálok úgy étkezni, hogy inkább gyümölccsel meg hússal telitömöm magam, és csak reggelire eszem szendvicset v gabonapelyhet.
2009. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dolog titka, igyatok sok folyadékot ha nagyon éhesek vagytok, de mellette természetesen egyetek is, de csak annyit amennyit kell. A maradékot a folyadék pótolja.
2009. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

persze!

Én is úgy csináltam, hogy az egészségesebb dolgokat ettem. ilyet: eper, alma, joghurt és teljes kiőrlésű, magos kenyér,/persze abból csak két szelet/

Persze nem dugig, csak hogy ne legyek éhes.

Ugye ez így rendben van?...:)

Régebben még cukros, zsíros dolgokat ettem "ezeken a napokon", de ahogy most ráálltam erre "a módszerre", kevésbé szaladnak fel a kilók utána!

2009. máj. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!