Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyit fogyott a 90...

Ki mennyit fogyott a 90 napossal és mennyit mozgott?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én becsülettel végigcsináltam, leadtam 15 kg-ot. Sikerült volna többet is, ha intenzívebben tornázom mellette. A mozgás átlag kétnaponta 20-40 perc szobabicajból és heti két alkalommal 20 perc tempós gyaloglásból állt. Most újból elkezdtem, több mozgással, aerob gyakorlatokkal, több folyadékfogyasztással, remélhetőleg eredménye is kedvező lesz. Futni szeretnék, arra viszont nehéz rászánni magam.
2009. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 kg-t fogytam, 2 jott vissza, ennek fél éve. mozogni sajnos csak keveset tudtam, inkább csak a vége felé.
2009. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én két hónapig csináltam, első hónapban fogytam kb 6-7 kg-ot, másodikban 4-et, harmadik hónapban inkább már magamnak állítottam össze étrendet és akkor ismét lement 4 kg. Akkor abbahagytam a fogyókúrást és az azt követő másfél hónapban még három kg lement, nem tudom, hogy miért.

Mozgás: első két hónapban heti hatszor egy óra zsírégető aerobik, majd áttértem alakformálásra, mert inkább csinosodni, izmosodni akartam már. Ez év elején volt, azóta nem diétázom, a mozgás megmaradt és nem híztam.

2009. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!