Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 napos lebojt alatt hany...

5 napos lebojt alatt hany kg-t lehet fogyni? Valaki azt irta nem jo a lebojt mert utana kamatostul jon vissza minden. De ha mertekkel eszek utana? Es a szervezetnek is jo!

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, a szervezetnek nem jó. A szervezet nem szeret 5 napig vízen, meg leveken élni, mivel nem csiga vagy légy. A léböjtkúra csak a nőilap-diéták világában létezik.
2009. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ünnepek után szoktam lékúrázni:)

100%-os gyümölcslevet és mentes vizet iszok ilyenkor.

3napig szoktam ezt csinálni.

nem szabad tovább, mert a szervezeted megijed, h nem jut táplálékhoz és raktározni kezd!!!

2009. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A léböjt eleve nem is diéta, hanem méregtelenítés. Nem szabad összetéveszteni a kettőt, attól függetlenül, hogy itt is lemegy pár kiló a kalóriahiány miatt.
2009. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó néha léböjtöt tartani ,de ez nemfogyókúra csak egyféle megtisztulás belülről!
2009. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Léböjt nélkül is megtisztítja magát a szervezet, különben már mind halottak lennénk..
2009. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Látszik hogy nemérted a lényegét,de nem is kívánok ebbe belefolyni hogy elmagyarázzam mert fölösleges........
2009. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!amúgy a léböjt szerintem sem a nőilapok kreálása...
2009. máj. 26. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!