Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 200g főtt kukorica,1 alma,1...

Dexy kérdése:

200g főtt kukorica,1 alma,1 főtt tojás. Ez elég diétás?

Figyelt kérdés
Ennyit ettem ma, remélem nem sok, nemrég kezdtem a diétát és kb ennyit szoktam enni. Úgy érzem éhen halok, de ez szerintem természetes.
2011. dec. 4. 00:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
mennyj orvoshoz, b@szd meg!
2011. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel, az éhezés. Amit te csinálsz, az koplalás.
2011. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ez már túlságosan sok diétának.

ha úgy érzed eszel és hízol akkor meg anorexiás vagy.

én is voltam,te ne akarj az lenni,nagyon rossz,mellesleg bele lehet halni!

és amúgy meg ezzel csak annyit érsz el,hogy fullra tönkreteszed a szerveidet,vitaminhiányos,vérszegény leszel és nagyon nyúzottan fogsz kinézni.a zsír megfog maradni csak az izom megy le.és előbb utóbb ettől nemhogy fogyni hanem hízni fogsz.

egyél normálisan és sportolj ennyi a fogyás titka.

2011. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

159 magas, a súlyom 57, és szeretnlk leadni 7 kilót.

Ha eszem és mondjuk jól lakom, nem érzem hogy fogyoznék. Egyébbkén mozgok, tornázok napi 45 percet és sétálok v futok minden nap 30-45 percet.

2011. dec. 4. 14:20
 15/15 anonim ***** válasza:
azon gondolkoztál, hogy a fogyás nem érzés kérdése. vagy annyi energiát viszel be, amivel még fogysz, vagy többet és tömeget tartasz, vagy többet és hízol. nem érzésre kell enni, hanem ésszel.
2011. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!