Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás sikertörténetek? Van...

Koplalás sikertörténetek? Van ilyen, egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ha igen, légyszíves írd le a történeted, és a tapasztalataidat. :)
2011. dec. 4. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mivel fogalmad sincs, hogy mennyi az a "kevés", és mennyi az igényem, ezért ne ítélkezz.

Mondtam, hogy nem hinném, hogy ez tényleg koplalás, bár tudom, hogy itt a fórumon annak mondják.

De itt - szerintem - elég érdekes elképzelések vannak néha a fogyókúráról.

(Tisztelet a kivétenek persze.)

2011. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Akkor koplalás a kevés evés, amikor az alap kalória szükségletednél (ami arra elég, hogy ágyban fekve a legkisebb fizikai aktivitás nélkül az életfunkcióid rendben működjenek) kevesebbet eszel. Ugyanis ekkor a szervezeted önmagát kezdi el felélni, súlyos károkat okozva. A előzőek már elmondták ezeket. Ha a koplalás tatósan fennáll, akkor a folyamat egy idő után visszafordíthatatlan.
2011. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

2 egyértelműen elhatárolható fogyós "nézet" van itt a fórumon. egyik 90 nap alatt, vagy csak káposztát fogyasztva, esetleg Norbi kaját fogyasztva akar valahogy fogyni, a másik (akire szerintem nem túl pozitívan célozgatsz) figyelembe veszi az egészséges emberi szervezet tápanyagigényét, és nem áldozná fel az egyik karját, csak azért, hogy a mérleg egy kicsit kevesebbet mutasson.

Aczél.

2011. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Aki komolyan a koplaláson gondolkodik, annak érdemes lenne Isabelle Caro élettörténetét alaposan áttanulmányozni. Tudom, hogy az ő esete nagyon szélsőséges, de sajnos nem egyedüli.
2011. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
koplalassal nem ersz el semmit. lefogysz valamennyit, alig tudsz jarni, olyan vagy mint egy zombie, elettelen...s aztan visszahizod a ketszereset amit leadtal, ha elkezdesz enni barmennyit is..keruld el, vannak okos dietak, nem a koplalast kell valasztani, az csakront a helyzeteden
2017. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!