Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék koplalás nélkül...

Hogyan tudnék koplalás nélkül 3-4 kg-tól megszabadulni?

Figyelt kérdés

Valakinek tapasztalat? Tornázom és nem is eszem sokat, mégse megy le:/ Már kezd elegem lenni... De zavar, mert pont egy helyen van az a kis felesleg is a hasamon és a derekamon. Valakinek valami tapasztalat? Tippek? Tornagyakorlatok? ezt ittam, ezt ettem? stb..


Csak azt ne írja senki,hogy tornától nem lehet fogyni, meg ilyenek, mert falnak megyek :S


2011. szept. 28. 17:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%

szálkásító étrenddel. ennek utána tudsz olvasni.

miért írtad, tornától lehet fogyni? te tudsz valamit, amit más nem, ezt használd ki! persze nem kérhetem, hogy ingyen írd ezt le.. de engem érdekel, csak megjegyzem, tehát ha létezik valami kulturált mód, hogy ezt megtudjam tőled, kérlek szólj!

2011. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Most a válaszod második részén nem igazán tudok elmenni...:/ Mivel ide mindenki annyit ír hogy diéta, mert csak attól lehet fogyni... Hallottam olyat hogy zöld tea is segít de tapasztalatokat még nem olvastam, valami ilyenekre gondoltam.
2011. szept. 28. 20:57
 3/36 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


tornagyakorlatoknak: box edzés, thai box, savate, harcművészetek.

2011. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
zöld tea: fogyaszd egészséggel.
2011. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha nem tűnt kulturáltnak a kérdésem, vagy valami kivetnivalót találtál benne.. Azt se igazán értem, hogy miért így kell visszakérdezni:/ Na de mind1.
2011. szept. 28. 21:04
 6/36 anonim ***** válasza:
0%

jaj, szavaid vágnak mint egy penge, Kedves Kérdező.

én vagyok jelenleg az egyik "legjobb" válaszoló, kérlek mondd el (írd le) mit írtam rosszul, mit kifogásolsz pontosan. sajnos a stílusomon nem igazán szándékozom változtatni, úgy mint most kedvesen írok, időnként lehet hogy máskor nyersnek érzed, de nem tudok minden ember érzékenységével foglalkozni :(

azt próbálom követni, hogy viszonylag tömören, számodra használható tanácsot írjak. sajnos most nem értem, mi nem jó, de igazán megpróbálkozom Neked jobban írni, de ez valahogy úgy menne, ha tényleg tudnám mi nem jó :/


builder.hu-s link alatt néhány oldalon minden le van írva étkezésről, amit általánosan tudni érdemes. linkeltem étrendes oldalt is. plusz a leghatékonyabb, legintenzívebb edzéseket is leírtam. igazából.. ezen kívül már csak konkrét kérdésre tudok válaszolni, már ha általam megválaszolható, mert minden más már le van írva, vagy hivatkozást írtam hozzá O.O

2011. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
a kérdéseddel pedig semmi probléma, kulturált, nyelvtanilag helyes, még a mondatokat is nagybetűvel kezded (nem mint én), de kötözködtem a kérdés miatt? lehet, hogy igen, csak már én is fáradt vagyok edzés után, és átsiklottam felette.. akkor elnézést kérek.
2011. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

.Aczél. egy s.ggfej, nem kell vele foglalkozni!

Nem tom mikor edzett mikor 6 óta a gép előtt ül!MInd1.

Fuss helyben, vagy menj el otthonról futni, az szépen átmozgatja azokat a részeket. Én mondanám, hogy masszírozd meg, majd kend be karcsúsító géllel, esetleg estére be is tekerheted szorosn fóliával,( de mindjárt le leszek oltva!!)

2011. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

miért írtad, tornától lehet fogyni? te tudsz valamit, amit más nem, ezt használd ki! persze nem kérhetem, hogy ingyen írd ezt le.. de engem érdekel, csak megjegyzem, tehát ha létezik valami kulturált mód, hogy ezt megtudjam tőled, kérlek szólj!



Nekem ez volt furcsa, ezért kérdeztem hogy mi bajod vele, mivel másra nem tudtam gondolni. Nem mindenki kondizik, bármilyen hihetetlen is:/ Én valami itthoni dologra gondoltam, na de mind1.

2011. szept. 28. 21:40
 10/36 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg, eléggé ki vagyok szolgáltatva a te válaszaidnak:D -,-"
2011. szept. 28. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!