Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vacsoránál mindig elrontom...

A vacsoránál mindig elrontom a napomat, miket ehetnék ami segít a fogyásban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

majdnem mindegy, mert ha a vacsorával rontod el a fogyásod, akkor vélhetően egész nap sem ennek megfelelően eszel :/

így pedig ehetsz akármit vacsorára, legfeljebb javíthatsz kicsit az egész napi étkezéseden.

egyébként: [link]

2011. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha vacsorára fehérjét iszol, eltelít nem leszel éhes és hizni sem tudsz tőle!
2011. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fehérjétől is lehet hízni ha több energiát visz be vele az illető mint amennyit kellene.

Azt mondod ha egy nap megeszek 5kg csirkemellet 2kg túróval akkor nem hízok? Akkor egész nap folyamatosan lehet ezeket zabálni megállás nélkül?Haha...

2011. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

napi 5 kg csirkemell O_O

most szépen beleélem magam :D

2011. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én igy fogytam le , vacsorára két evőkanál fehérje vízben feloldva...éhes sem voltam.. Nem hinném hogy hizna tőle:/:D:D:D
2011. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jah és persze lehet hízni tőle...nem kell tömni a fejed
2011. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az adagokra figyelj

húst, halat, tojást, joghurtot, kefírt, túrót, sováyn sajtot, zöldségeket, gyümölcsöket, zöldségleveseket, savanyúságot, céklát, sülttököt

2011. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!