Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig mennyit fogyhatok...

Karácsonyig mennyit fogyhatok koplalással?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom.szétb@szom a szervezetem,visszahízom stb...

Az az igazság,hogy mióta utoljára láttam a családom eléggé meghíztam.MOst 90 kg vagyok.Karácsonykor találkozom velük és ismerem őket.Nem akarom egy hétig azt hallgatni,hogy milyen dagadt vagyok,így is tisztában vagyok vele.Mindig szekálnak valami miatt,és elég lesz hallgatnom a többi dolgot,hogy miért vagyok szar,nem akarom még a súlyomra tett célzásokat hallgatni.Tudom,hogy csak átmeneti lenne ez a megoldás,de már fogyózok 2 hónapja és még egy deka sem ment le.

Természetesen edzem is,de tényleg nem ment még le semmi sem,centiben sem.


A koplalást úgy értem,hogy max 500 kalória egy nap,plusz egy erősebb edzés.



Mennyi mehetne így le 2,5 hét alatt?



2011. dec. 7. 13:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ettől ennyi idő óta fogynod kellett volna. Bár nem túl egészséges amit csinálsz (nem értek vele egyet), de meg kellett volna indulnia lefelé a súlynak...hacsak nincs valami betegség a háttérben...amiről nem tudsz, vagy itt nem írtál róla. Szedhetsz pl. gyógyszert is. Egyet értek az előttem szólóval, el kellene menned orvoshoz. Az a legkevesebb, hogy ki mit mond a súlyodra, de az egészséged nem játék...A döntés a te kezedben van.
2011. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

az a probléma Kedves Kérdező, hogy 90 kilósan az egészséged így sincs nyilván toppon. na most mi válaszolhatunk, persze a kérdésedre, de mi a fa.szért kell még egy magyar fiatalnak tovább roncsolnia az egészségét? egyszerűen ezt ahogy módunk van el kell kerülnünk, tehát nem tudok más választ írni, mint hogy sz.ard le a családod, és tényleg az egészségeddel törődj!!


de hogy örüljél kicsit: pár hét alatt kiürül a beled, és a szénhidrát (glikogén) raktárak, itt kötve van sok víz is. több kilót veszíthetsz, de mint hogy a sz.ar és a víz nem nagyon látszik, így semmi nem fog változni. talán kicsit igen, pár centi itt-ott. és attól jobb lesz vajon? elmondom én, hogy nem lesz jobb, de hát sajnos ezt már neked kell megítélned.. hát, remélem inkább az egészség mellett fogsz dönteni, és hagyod az ilyen hirtelen fellángolásokat a bozóttűzre.

Aczél.

2011. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A diétát tényleg így csinálom.Betegségem sincs tudtommal.Akkor kezdtem el nagyon hízni,mikor elkezdtem szedni a fogamzás gátlót.De ezt már lassan egy éve abbahagytam.
2011. dec. 7. 20:42
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát ha a hormonjaidat felborította akkor ott gáz van...tényleg orvos, egy korrekt kivizsgálásra. Hasi ultrahang, vérétel...stb. És ahogy Aczél mondta, tegyél egy nagy kalappal a rokonaidra...ez a te életed a te egészséged.Tudod, szelektív hallás...:))) Vagy vedd be a lesz@rom pirulát....
2011. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A többiekkel ellentétben én azt gondolom, hogy nagyon keveset eszel. Amit leírtál, úgy 1000 kalória lehet, vagy annyi sem, brutális szénhidrátmegvonással.

Ez már most masszív koplalás egy 90 kilós nőnek.

2 hónap alatt az anyagcseréd is lelassult.

Javaslom, hogy számítsd ki, mennyi kalóriára van szükséged:

[link]

(a fontot állítsd át kg-ra, és heti 1, de inkább fél kg-val számolj)

Ami kijön, abból vonj le 150-et gyümölcsre (tízórai, uzsonna), 500 legyen ebédre és a maradékot oszd el kétfelé (reggeli, vacsora).

Reggelire egyél egy szelet kenyeret (teljes kiőrl.), zöldségeket + ami még belefér a kalóriába.

Ebédre a hús-zöldség mellé egyél fél adag rizst, barna rizst.

A vacsorát nagy hiba kihagyni, déltől másnap reggelig éhezteted magad. Bármit ehetsz, ami nem szénhidrát és belefér a kalóriába.


Az elején, az eddigi koplalás miatt lehet, hogy 1-2 kiló feljön (jojó, ahogy mondtam), de utána beindul a fogyás. Minél előbb váltasz, annál előbb.

2011. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
utolsó, ha raktároz is a szervezete, attól még az első 2-3 hétben le kellett volna dobnia kb. 5 kilót ettől az étrendtől. csak utána áll be a raktározás, nem azonnal. én is hormonproblémára tippelek, hamar ki kéne vizsgáltatni.
2011. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy nem kellett volna. Gondolom mennyit evett előtte, ha 90 kilóra hízott. Ez a hirtelen kajamegvonás szerintem csak raktározást von maga után...
2011. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak üzenem:

Hát nagyon rosszul gondolod,mert sohasem ettem sokat.Mint írtam már,a fogamzás gátlótól kezdtem el hízni.


Amúgy köszönöm mindenkinek a választ.Már kértem időpontot egy kivizsgálásra.

2011. dec. 9. 11:38
 19/19 anonim ***** válasza:

a "sok" evés mindig relatív lesz.

sokan keveset esznek hozzám képest, én keveset eszem egy testépítőhöz képest..

és akkor vegyük be a képbe, hogy az anyagcsere is változik, például a gyógyszerektől (említett fogamzásgátló). így az egykori kevés étel hirtelen bőven sok lesz. sajnos a gyógyszerek is már csak ilyenek.

2011. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!