Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adhatnék le 7 kilót?

Hogy adhatnék le 7 kilót?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és 164 cm. A súlyom viszont 62 kg. Le szeretném ezt adni. Segítsetek!
2011. dec. 9. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Sportolj, és kerüld a köztudottan hízlaló ételeket.
2011. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ennél tudok egyszerübbet. én meg sem moccanok, minden munkám meg hobbim ülö munka,szinte de én ráeröszakoltam magam arra hogy sokszor keveset egyek. én leadtam vele a te leadnivalodat. csak utána is be kell tartani. pl ne pakold tele a tányérod,hiába birnád megenni, oszd ketté az ebédet, edd meg elöször a levest, majd egy két ora mulva a másodikat. leves után 10 perccel nem is fogod érezni hogy éhes vagy. mig után egyböl tudnál enni másodikat nem is keveset. a gyomrod tágul és igy egyre többet akarsz enni.

de ez egyénfüggö is. nem mindnekinek válik be.

2011. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Étrenden kell váltóztatnod hagyd ki a coca cola,csipsz meg az ilyeneket.. Egyél sok gyümölcsöt meg egyél rendszeresen normális főt ételt akkor nem lesz semmi ilyen problémád.. Ja és mozogj!!! Pl.tesi óra
2011. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
39%
kicsi lány - a helyesírásod kritikán aluli - általános első osztályát elvégezted már?
2011. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
mozgás, mozgás, mozgás
2011. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"12 éves vagyok és 164 cm. A súlyom viszont 62 kg. Le szeretném ezt adni. Segítsetek!"


Én kritikán aluli helyesírási hibát nem találok, csak annyit, hogy szebb lett volna ha azt írja: Szeretném leadni.


Mondatszerkesztési hiba...de nem több. Kár bántani a másikat ezért. Szerintem.:)

2011. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

Van egy 2 részes fogyókúra, sokaknak bevált:


1. Tudom furcsán hangzik de először szedj fel 10 kilót.

2. Ne keseredj el,mert ha ez megvan akkor adj le 17-et! és lőn itt a csoda.

2011. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Izmael!

A helyesírás a "Kicsi lány" nak szólt, nem a kedves kérdezőnek. Másként a 164-62 arány nem rossz. Eszedbe se jusson fogyózni, mint e sok tehénnek. Rengeteg mozgás, torna, sport stb. Ők meg sem értik ezeket a szavakat. Csak olyant, hogy "Atkins, 200 napos fogyókúra, stb

2011. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19:55!


Jogos:)))

2011. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!