Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vettem ilyen teát, ugye nincs...

Vettem ilyen teát, ugye nincs kalóriatartalma?

Figyelt kérdés

Karácsonyi vásárban vettem diós-karamellás teát. Ilyen nagy szemű, fahéj-darabok voltak benne meg szerintem dió és karamellizű darabkák is. Megkóstoltam picit, de

fogyizom. Szóval ha nem eszem a darabokat, csak teaként iszom annak ugye nincs kcal tartalma? Nem rakok bele semmit sem cukrot sem mézet.


Nagyon teás vagyok, télen szinte csak forró teát iszom, és ma sztem egész nap ezt fogom inni, azért kérdem:D szal nem csak 1 pohárral iszok belőle hanem 8-10-el is egy nap akár.


Ugye nincs kcal tartalma? Meg láttam csokis teát (DM) és a vásárban csokis-almás teát is.

Annak sincs kcal tartalma, ugye? (zacskóra nincs ráírva semmi)


2011. dec. 10. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van, de annyira minimális, hogy igyad nyugodtan.
2011. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ha napi 1,5-2 litert iszok belőle, az se baj?


Nem dobja meg a vércukrom (a leforrázott karamelldarabkák miatt?)

2011. dec. 10. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyad nyugodtan, csak oszd fel. Például 3 óránként egy pohárnyit igyál.
2011. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány filtert használsz el egy nap?

Mert ha pl 2dbot az ugyan mindegy hogy 1csészébe teszed vagy pedig 3liter vízbe.

Lehet benne max 6kcal egy filterbe. De az semmi! Nem ezen fog múlni a fogysod!

2011. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az hogy karamellás ízű, nem azt jelenti, hogy égetett cukor van benne. csak ízű.

ergó ihatod. több filterrel is, eb legyek ha a főzetnek van mérhető energiatartalma.

2011. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!