Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthon szinte mindig azt...

Otthon szinte mindig azt hallom, hogy milyen kövér vagyok, milyen sokat eszek, fogynom kéne. Hogyan zárhatnám ezt ki?

Figyelt kérdés
még akkor is mondogatják ha valójában fogytam, mert folyton fogyókúrázok. a bmi-m szerint egészséges a súlyom. utálom magam,mert ha bármit felveszek,mondják hogy mennyire kövérít meg hogy minek vettem meg meg mennyire nem áll jól, mindig ezt hallottam, és sehogy sem tudok pozitívan gondolkozni magamról.
2011. dec. 11. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

bas.zd állon a rokonaid, utána mondd meg, hogy ezt azért kapták, mert hülye tahók.

egyébként, megkérdezted már tőlük, hogy miért ba.szogatnak? lehet csak utálnak. akkor tényleg megütheted őket :/ sajnálom..

2011. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!