Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális hogy 1 hete csak...

Az normális hogy 1 hete csak 1200 kcalt eszek egy nap. De most így a 2. hét elején megeszek kb 2 szendvicset és többet nem bírok enni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Tönkreteszed a gyomrod és sok mást is odabent...
2011. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igyvan!! előttem szólónak igaza van
2011. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szendvicset? Ha diétázol, ne haragudj mit keres szendvics a napi menüdben??? Egyél változatosan, 1000kcalt naponta és sikeres lesz a diéta és nem teszed tönkre a szervezeted!

Én naponta 400-500 Kcalt ettem, gratulálok utólag magamnak az "akciómhoz" , 4 hónapig nem jött meg a menzeszem! Bár az orvos azt mondta nem attól van, de szerintem tévedett egy hatalmasat!

Az 1000kcat be lehet osztani! Egyél reggel délben uzsonna és vacsora. Ennyi! 7-8 után nincs étel:)

2011. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Suliba mindig szendvicset viszek.
2011. dec. 12. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké, akkor cseréld a kenyeret Abonettre! Abból egy szelet 15-17 kcal! Készíts belőle vagy 6db-ot csirkemellel 10dkg-ot ossz fel 190kcal csak!Ebédre párolt zöldség csirkemell! uzsi gyümölcs plusz kefír, vacsora tojás vagy bármi! Pl, ez fehérjedús nap:)
2011. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Abonettel szendvics... pfej b@szki :/

Egy kissebb zsemléből ki lehet hozni egy szenyát bőven 240 kcalból(vajjal,sonkával,zöldségekkel) és az legalább finom,nem madárkaja!

2011. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát tudod...egyáltalán nem a pizzás finom és csak szeletenként 15kcal.... De gondolom dagadsz már a zsmelétől...
2011. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni az abonetthez, de "elvitelre" szerintem nem praktikus. Összetörik, morzsál, nem tapad össze, elcsúszkál stb. Akkor már tényleg egy zsemle (nem csak fehér létezik), attól az egytől senki nem fog elhízni.
2011. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!