Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 150gramm szénhidrát mennyinek...

150gramm szénhidrát mennyinek felel meg? Pl: kenyérben, zsömlében, vagy szeletelt forma kenyérben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt egy tápanyag táblázat

2009. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

egyébként nem mindegy, hogy miylen szénhidrát!


Vannak például a komplexebb szénhidrátok, mint ami a rizsben van, és ezek számítanak jobbnak! Lényegesen jobbnak, mint ami a kenyérben van.


Így fontossági sorrendben: rizs, krumpli, hüvelyesek, teljes kiőrlésű termékek, többi (tészták, stb)


A rizsnek kilójában van 700gramm ch, tehát 150grmm ch az kb 200gramm rizs, nyersen mérve.

2009. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi de nemegészen erre gondoltam:) úgyértettem hogy pl egy zsömle az hány gramm? vagy egy szelet ( 2 félszelet) kenyér. mer sokan mondják hogy 1 nap kb 150gramm szénhidrátot lehet enni fogyi alatt.
2009. máj. 17. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet h en vagyok a hulye de szerintem ugy ertette h dekaban mennyi vagyis h hany szelet kenyeret,hany darab zsemlet ehet egy nap :D:D hat ezek a mai zsemlek... egy darab olyan 5deka lehet, es a 150gramm = 15deka. ezek szerint akkor mindennap 3zsemlet ehetnel, kenyerbol.. ha olyan jo nagy szeletekre gondolsz, 1-2nel tobbet ne egyel.
2009. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!