Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyas utani hajhullas. Nem...

Timtimi kérdése:

Fogyas utani hajhullas. Nem tudom mar mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Korabban mar kaptam par tanacsot itt nehanyatoktol, igy el is mentem orvoshoz, teljes verkep, stb stb.....minden negativ, meg a pajzsmirigyem is szinten tartja magat miota fogytam, ami jo hir.....szoval az orvosom szerint lenyegeben nincs semmi egeszsegugyi oka a hajhullasomnak...vitaminhianyom sincs....a hajam az nem annyira hullik, inkabb elvekonyodik es eltunik.....egyszeruen egyik nap van masik nap nincs....nagyon ilyeszto....ha barki jart hasonlo cipoben, kerem irjon.
2011. dec. 19. 18:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem en sem leszolni akarom, elvegre amugy nagyon korrekt orvos volt velem mindeg...csak ezuttal ugy erzem, kicsit a konnyebb ut az, hogy rafogjuk valamire, mert szervi okokat nem talalunk....en aztan probalok pozitiv lenni:)) csak rettento nehez...ha kover vagyok, akkor az csunya meg egeszsegtelen es megannyi mas...ha fogyok akkor kihullik a hajam....:)))hihetetlen:))
2011. dec. 19. 19:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs valamilyen gyulladásos bél betegséged?

Attól is hullik a haj. A hasad nem szokott fájni? Székleted normális? Bár lehet azt is kimutatná a vérkép. Nem tudom igazából. Esetleg egyél olyan kajákat is, amiket nem szoktál, változatosan, próbáld ki, hát nem tudom.

2011. dec. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már ezt végigjártam! Voltál-e már fogorvosnál, nőgyógyásznál, fűl orr gégésznél ha nem akkor menj el! Ha ott is minden rendben akkor túlzásba vitted a fogyókúrát még ha ezt nem is mutatja semmi + a lelki bajok, stressz! Én a bőrgyógyásztól kaptam egy nagyon jó oldatot vényköteles ha érdekel majd írj rám, mert minden problémámat megoldotta!
2011. dec. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!