Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kérdésem a túlsúlyos emberek...

A kérdésem a túlsúlyos emberekhez szól. Titeket nem zavar, hogy egy egész üzlet ág épül rátok lásd Szauna öv, ilyen olyan fogyasztó kapszulák, meg ilyen olyan duci tréning?!

Figyelt kérdés
Nincs semmi bajom a túlsúlyos emberekkel sőt azért mert azt hiszik magukról semmit sem érnek sokkal kedvesebbek és megértők másokkal. De engem ez nagyon zavarna, hogy konkrétan kihasználják ezt és üzlet ágat húznak fel rájuk...
2009. máj. 19. 11:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

"sőt azért mert azt hiszik magukról semmit sem érnek sokkal kedvesebbek és megértők másokkal" -- Eh ez azért durva volt.


A sovány emberekkel ugyanez a helyzet, fogyasztók vagytok Ti is, minden téren. Szerinted Ti nem vagytok "kihasználva"? Csak más pontokon. SEMMI különbség.

2009. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha észrevetted, mindenre és mindenkire üzletág épül. A túlsúlyosokra éppúgy, mint a kövérekre, a betegekre éppúgy, mint az egészségesekre. Utóbbira, hogy ne legyenek betegek! Miért is zavarna ez bárkit is? Akinek nem tetszik, kibújik a sablonból, a kövér lefogy, a beteg meggyógyul, stb. Persze valamilyen átlagba akkor is bekerül. Magam inkább jónak tartom ezt a gondokodást, mintsem zavarna.
2009. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
azért azon izgulni, hogy egyek-e egy szelet kenyeret a paprikás krumplihoz... ez már gáz... és kicsit sem voltam durva mert így éreznek... biztos vagyok benne.
2009. máj. 19. 12:25
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi vagyok. A fogyasztói társadalomban a szükségleteid javát nem Te teremted, hanem a kínálat teremti meg számodra. A legtöbb terméknek, szolgáltatásnak amivel élsz köze sincs az alap szükségleteidhez. Ez nem zavar?
2009. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Jajj közben írtak 12:26 = első hozzászóló
2009. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
dehogynem zavar. Persze, hogy zavar de nem ez a kérdés!
2009. máj. 19. 12:27
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Megint első. Elég merész így általánosítani, hogy a kövérek azt hiszik semmit sem érnek. Vannak kiegyensúlyozott, boldog túlsúlyos emberek, vannak olyanok akik kevésbé azok, mégsem érzik, hogy semmit sem érnének. Szép is lenne, sorjában mind öngyilkos lenne. És vannak sovány emberek is akik úgy érzik, semmit sem érnek, ők belül kövérek?:))
2009. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a kérdés de annak a "problémának" egy szelete a Te kérdésed is. Csak épp kiemeltél egy célcsoportot a millióból.
2009. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%

kicsit "par-aszt" vagy te sovany kerdezo


en 190 magas es 126 kilo vagyok es jo nagy pocakom van, ez csaladi oroklodes akarmit csinalok ugy sem tudok le fogyni, meg szerencsere vannak akik elfogadjak a koverebbeket meg a sovanyok is nem csak a koverek egymas kozott, jo sovany baratnom van alig 55 kilo s szereti a nagy hasamot simogatni s rea fekudni s mindig is szerette a kovereket es meg most is vannak vekony "aneroxias" csajok akik elfogadjak a kovereket s nem csak a sovanyakat

2009. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
79%

Hát figyelj, Én inkább egy sovány embernél látom, h gondolkozna egyen e vagy ne egy szelet kenyeret. Mert aki túlsúlyos miert gondolkozna ezen? A legötbb túlsúlyos ember nem eszik egy szelet kenyeret, hanem eszik több szeletet.

Egy vékony lány voltam.

2009. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!