Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kérdésem a túlsúlyos emberek...

A kérdésem a túlsúlyos emberekhez szól. Titeket nem zavar, hogy egy egész üzlet ág épül rátok lásd Szauna öv, ilyen olyan fogyasztó kapszulák, meg ilyen olyan duci tréning?!

Figyelt kérdés
Nincs semmi bajom a túlsúlyos emberekkel sőt azért mert azt hiszik magukról semmit sem érnek sokkal kedvesebbek és megértők másokkal. De engem ez nagyon zavarna, hogy konkrétan kihasználják ezt és üzlet ágat húznak fel rájuk...
2009. máj. 19. 11:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
42%
szerintem ne bántsuk a kérdezőt. biztos nem akart bántani senkit. velem is előfordult, h nem sikerült jól megfogalmaznom a kérdést. valamennyire jogos, de gondolj csak a kisgyermekesekre vagy a terhes nőkre milyen üzletág épül. ilyen szemét(?) világot élünk. ők el akarják adni, valaki el akarja hinni, hogy egészséges életmód helyett mindenféle hülyeséggel lefogyhat, és végül megveszi.
2009. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszed kedves kerdezo h a kovereket nem szeretik ugy mint a sovanyakot kepzelj el egy olyan vilagot amiben csak sovanyok vannak nincs olyan de probalj meg a koverekkel egyutt elni es elfogadni oket


amugy megneznek egy kepet rolad h lassuk mennyire vagy sovany

2009. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Ti ezt sértésnek fogjátok fel közben nem az :) jó hagyjuk istenem olvassátok el a kérdést...
2009. máj. 19. 15:27
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Iparág ami a kövérekre specializálódott? Próbáltál már 52-es farmernadrágot találni, amit utcára is fellehet venni? Próbáld meg.
2009. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
A soványakat nem zavarja, hogy egy egész üzletág épül rájuk. lásd.: híres divatházak, akik xs-es ruhákat reklámoznak sovány modellekkel? Mert ugye a nép megy a divat után, és ha követni akarják a trendet, akkor ezeket hordják ( mármint a többség).
2009. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem épül rájuk.Vagyis nem jobban , mint bármire.Én most lettem anyuka és a babákra, terhességre szintén komoly üzletágak épültek.De míg a szauna ővről eldöntheted, hogy megveszed-e, a tápszerről, pelenkáról stb. nem mondhatsz le.Ez az igazán mocskos dolog.És most gyertek azzal, hogy nem kellene gyereket vállalni.Néha tényleg azt gondolom okosabb lenne kihalni.:)
2009. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
09:17 Teljesen igazad van! Mármint, nem a kihalásba... Bár ki tudja...:)) Hanem abban, hogy a kismamáknak nincs választás, míg ebben az estben igen. Ilyen jó példa nem jutott eszembe:)
2009. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
100%
A soványakra több üzletág épül, lsd. divatvilág
2009. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem úgy értette a kérdező vajon, hogy bizonyos üzletágak abból húznak hasznot, ha valakinek eltérnek a testi adottságai az átlagostól? Vagy akár más problémája van, de lényeg, hogy hasznot lehet belőle húzni?

Első olvasatra én is rosszindulatúnak éreztem a kérdést, de lehet, hogy csak rosszul van megfogalmazva.

Hát igen, manapság minden búra-bánatra kitalálnak ezer féle gyógymódot, és mindenre van vevő. A kérdésben felsorolt dolgoktól sokkal extrémebb árucikkekre is.... :)

2009. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
ja es annyit hozza tennek amikor fogsz szulni es elhizol akkor nezheted magadot h milyen ruhat vegyel fel hol keress magadnak , es ha tudod aruld el nekem is mert en nehezen kapok magamnak ruhat mert nem vagyok sovany aneroxias. Ja es nezd meg h tulsulyos ember sokat tobbet er el mint egy sovany, en csak titkarnot lattam sovanyat fonokot mar koverebb mindennek megvan az elonye es hatranya mert egy kover not nem hiszem h felvennenek titkarnonek inkabb egy sovanyt vesznek fel
2009. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!