Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket ettetek? Fogyózol?

Miket ettetek? Fogyózol?

Figyelt kérdés

ui: remélem senkinek sincs bűntudata, ne legyen mert nincs rá ok

Boldog Karácsonyt mindenkinek!


2011. dec. 24. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Sütit, halat, krumplipürét, tartármártást.

Nincs bűntudatom. Csak szeretnék egy picit fogyni. Persze, még csak 14 vagyok, "nem ajánlott".. ilyenek. De jobb lenne egészségesebbet enni, kevesebbet a rosszból. Meg itthon is tornázok, de semmi látszata :/

Boldog karácsonyt! :)

2011. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok túl a vacsorán...kiszakadok, szó szerint,de az egyik kezembe még mindíg itt a mákosbejgli a másikba pedig egy kókuszkrémes süti :)

Ettem sajttal sonkával töltött rántott pulykamellet,franciasalátával,majonézes krumplisalátával és egy szelet kenyérrel,kólával, ez egy jó emberes adag volt. 5szelet mákosbejgli,4szelet diósbejgli, 6szelet kókuszos süti,óris kindertojás fele,fél tábla csoki,pár szaloncukor,van még 3fajta süti (diós zserbó,házi raffaello,madártej szelet ezek még leöntve csokiöntettel és tejszínhabbal) azokból is ettem. De ez csak a vacsi volt.

A mai nap folyamán még ettem 4szelet kenyeret fasírtal,szalámival sajtal,kolbásszal. Töltöttkáposztát persze azt is kenyérrel,temérdek mennyiségű szaloncukrot,kókusztekercset,a fent említett sütikből is, egyszóval mindent felfaltam amit megláttam és még mindíg ennék, csak már totál megteltem. Talán egy óra muva még befér ez az.

Holnap és még pár napig hasonló finomságok várnak majd :D


Most már nem fogyózok 170/53kg vagyok. De egész évben diétáztam,szóval most adok neki rendesen :)

Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!

Tényleg ne aggodjatok a kalóriák miatt,majd januártól lehet újra startolni ;)

2011. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem fogyózok, híznom kéne, mert tragikusan nézek ki.


Ettem:

R. tejeskv, egy mákos kalács

T. kis tejes kv, szaloncukor

E. húsleves, franciasaláta egy rántott tonhal

U. egy kókuszgolyó

V. tiramisus piskóta

Uv. tej, meg kex v szaloncukor

2011. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem hízókúránál a mézbe mártogatott dió jött be, híztam rendesen, csak sajnos ahogy abbahagytam a "hízókúrát, rögtön le is fogytam :S


Kérdező, én is fogyózom, ezt ettem ma:

reggeli: fél szelet kenyér husival, tejeskávé

ebéd: káposztasaláta és egy csirkehusis hamburger

vacsi: rántott hal és lilahagymás krumplisaláta, halászlé kenyérrel

1 db mézeskalács

Nem sikerült diétásra a nap, de lexarom, azt hittem többet fogok enni, elégedett vagyok :))))

2011. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utsó, köszi a tippet, kipróbálom. :)
2011. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fogyozom bizony de nemfogtamma vissza magam, délben es vacsira ugyanazt ettem, savanyú lencselevest, jooo tányér majonézes saláta, rantott hal..sok sok suti..es durranok..
2011. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát, én visszafogtam magam.

reggeli: 2 szelet tk. kenyér csirkemellsonkával, light sajttal

tízórai: 1 közepes méretű narancs

ebéd: hekkfilé magában

vacsora: szintén, bár már csak pár falatot.

de a mai nap már gázabb lesz :/

2011. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tartottam a diétámat, és mellette iszonyúan élveztem az ünnepi ételeket ^^


24-e:

Reggeli: egy házi tortilla (75g lisztből), mézes csirkével és zöldséggel töltve, öntet nélkül --> 420kcal

Ebéd: Töltött zsemle zsírszegény túróval, tejföl helyett diétás joghurttal, édesítővel, isteni finom lett --> 357 kcal

Vacsi: Pici lisztben megforgatott hal és csirkemell filék pár csepp oliván kisütve, mellé 26 g rizs (nyersen mérve), soksok saláta --> 449 kcal

Napközben egy-két szem nasi: 2db kukoricás abonett, 3 db szaloncukor --> 193 kcal

Összesen 1419 kcal

Plusz 24-én voltam még délelőtt edzeni is, így nettó 1018 kcal körül lehetett


25:

Reggeli: Bögre sajtkrémleves, 5db pici light margarinnal megkent kukoricás abonett megpirítva, 2dl 1,5%-os tej --> 268 kcal

Ebéd: Csirkemell és hal a tegnap módon elkészítve, hozzá 30g barna rizs, soksok saláta --> 262 kcal

Vacsi: Omlett 1 teljes tojásból és plusz 2 fehérjéből, 2 szelet 100% pulykahúsos sonkával, tetején pici ketchup-al 2 dl szójatejjel --> 239 kcal

Napközben nasi: 2 szaloncukor, egy nagy alma, egy müzli szelet, 1 linzer süti --> 361 kcal

Összesen 1130 kcal és ma nem edzettem

2011. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is diétázom, az utolsó 5 kilóval küzdök már egy ideje...

24-én: 1 szelet pizza, sütés közben tortakrémkóstolás, húskóstolás, szokásos :) utána krumplipüré, sült sertéshús, 2 ek. krumplisaláta, 2 házi készítésű sportszelet, majd este 200g csoki (mother of god.....)

ma: 2 merőkanál halászlé (gyűlölöm, de a család hisztizik ha nem eszem), 2 pulykamellszelet zöldséggel és rizzsel, 1 franciakrémes. Vacsira a tegnapi sültből kb. ugyanolyan adag, este 100g csoki.......

javíthatatlan vagyok, viszont futottam 8,5 km-t, úgyhogy a lelkiismeretem nagyjából rendben van.

2011. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!