Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1hétig csak narancsot...

Ha 1hétig csak narancsot eszek akkor le tudok fogyni 3-4 kg-t?

Figyelt kérdés
olvastam olyant, hogy egy narancs kevesebb kalóriát tartalmaz, mint amennyit a testben eléget..ezért gondoltam
2011. dec. 25. 14:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Tuti fideszes leszel a végére és besárgulsz :D
2011. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Az egésznek semmi értelme. Ha csak narancsot eszel egy hétig, akkor az baromi egészségtelen, egy oldalú táplálkozás, másrészt meg, ha utána visszaállsz rendes táplálkozásra, akkor hamar vissza fogsz hízni.Csak hasadról nem tudsz fogyni, nincs olyan, hogy lokális zsírégetés, ha fogysz, akkor mindenhonnan. Ha mást nem tudsz / akarsz, akkor gyalogolj minden nap legalább fél órát.
2011. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a narancs negatív kalóriás e, de erről már én is hallottam hogy van ilyen. Nagy hülyeség lenne csak narancson élned mert a gyomrod kifeküdne. Ilyen időben, aki nincs hozzá szokva a kinti futáshoz, az könnyen megfázik. Tornázz egy pár napot és folyamatosan terheld magad, szerintem így hozzá lehetne szoktatni a szervezeted és utána vagy 3-5 perc futással kezdeni vagy ilyesmi. Negatív kalóriás kaja pedig olyan tudtommal, amit azt hiszem írtál is. Az emésztéséhez valamicskével több energia szükséges mint amit tartalma. De attól még van benne cukor, savak stb. Ez gondolom a rostok miatt van. Szerintem fogyni nem tudna tőle senki, esetleg csak attól hogy mást nem eszik és a szervezete kikészül. Negatív kalóriás kaja egy csomó zöldség. Annyiban jó mint pl az alma. Telít, vitaminok vannak benne és takarítja a beleket.
2011. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
10%

uuuuuristen kommentelők-.-

szia:) a narancsot sztem egy hétig egyfolytában ne edd mert gyomorsavat csinál.De viszont ehetsz belőle rengeteget mert negatív kalóriás szoval gyakorlatilag ha megeszel egy pl 40 kcal os narit akkor ahoz a szervezeted 150-kcalt kell felhasználni hogy elégesse.tehát fogysz tőle.És el ne kezdj sportolni mert 'hízol' tőle,ugyanis izmos leszel és sokkal de sokkal kövérebbnek fogsz tűnni.Hülyeség hogy csak sportal lehet lefogyni.A fogyás a helyes táplálkozáson alapszik.De ha mindenképpen sportolni szeretnél akkor mininálisan.egy nap kb 1500 kcalt ehetsz meg.igyál citromos vizet attol is fogyhatsz mert felgyorsulnak benned a dolgok.

2011. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.


Sporttól hízni? Te normális vagy? Főleg futástól és biciklizéstől. Istenem, te inkább ne írj ide többet.

2011. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

utolsó,

Ekkora gyökérséget amit te írtál még életemben nem hallottam.Nem is gondoltam volna hogy vannak még ennyire buta és primitív emberek XD

2011. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Jól van XD, fejtsd ki, miért is hülyeség, taplókám.Az írtam, hogy biciklizéstől és futástól nem lehet hízni. Ez miért is hülyeség?
2011. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ti is láttátok a sok dagadt futót az olimpiai közvetítéseken?:D
2011. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mindegy, 73%-os csak egy troll.
2011. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

17:06:

nem zsírban hízni te idióta.Van ebben tapasztalatod? ha nincs akkormeg fogd be.Nyugodtan sportoljál mint egy állat,fogyni nem fogsz tőle hanem izmosodsz és az összes izületed elkopik.sok siker te észkombájn.

2011. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!