Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1hétig csak narancsot...

Ha 1hétig csak narancsot eszek akkor le tudok fogyni 3-4 kg-t?

Figyelt kérdés
olvastam olyant, hogy egy narancs kevesebb kalóriát tartalmaz, mint amennyit a testben eléget..ezért gondoltam
2011. dec. 25. 14:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Aki sportol, annak elkopnak az izületei, így van.:D. Senki se sportoljon !! Inkább üljön a tv előtt otthon, zabáljon, és nézzen ki úgy, mint egy disznó. 52es, te vagy röfike, ülsz otthon a nagy seggeden, nem mozogsz, és zabálsz két pofára, igazam van?:D. Ezért vagy ennyire frusztrált is idegbeteg, értelek.Nem ezzel van gond, a te döntése a disznólét, csak ne íj ide hülyeségeket, te idétlen.
2011. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi.Nem neked írtam...


"szia:) a narancsot sztem egy hétig egyfolytában ne edd mert gyomorsavat csinál.De viszont ehetsz belőle rengeteget mert negatív kalóriás szoval gyakorlatilag ha megeszel egy pl 40 kcal os narit akkor ahoz a szervezeted 150-kcalt kell felhasználni hogy elégesse.tehát fogysz tőle.És el ne kezdj sportolni mert 'hízol' tőle,ugyanis izmos leszel és sokkal de sokkal kövérebbnek fogsz tűnni.Hülyeség hogy csak sportal lehet lefogyni.A fogyás a helyes táplálkozáson alapszik.De ha mindenképpen sportolni szeretnél akkor mininálisan.egy nap kb 1500 kcalt ehetsz meg.igyál citromos vizet attol is fogyhatsz mert felgyorsulnak benned a dolgok.

"


Ennek a kommentelőnek írtam hogy buta és primitív! :)

2011. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"nem zsírban hízni te idióta.Van ebben tapasztalatod? ha nincs akkormeg fogd be.Nyugodtan sportoljál mint egy állat,fogyni nem fogsz tőle hanem izmosodsz és az összes izületed elkopik.sok siker te észkombájn."


Na és neked milyen tapasztalatod van te agyatlan? XD

Izmosodni súlyzós edzésektől lehet magas szénhidrát bevitel mellet!!! Fogyni kardio(futás,bicó,gyors gyaloglás) mozgással lehet,alacsony vagy normál szénhidrát bevitel mellett.

Diéta mellet futástól még Chuk Norris sem fog izmosodni,pedig azért ő tud egy két dolgot XD


Te is biztos csak egy sportellenes tévé előtt döglő zsírdizsnó vagy akinek büdös a sport és így éled ki magad.

2011. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

XXXXXXXXXD AS::AS:D_:''''''D

amugymeg hagyd már ezt a chuck norris szart unalmas.

2011. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az előttem lévő nénik és/vagy bácsik kicsit eldurvultak:D Nyugodtan egyél narancsot de nem csak azt és ne rengeteget a gyomrod miatt. Sportolni pedig már csak azért is érdemes fogyókúra közben mert pl nekem jobb lesz a közérzetem, normális lesz a vérnyomásom (amúgy alacsony) és mert jót tesz a bélműködésnek. Valamint ha valaki fogyózik, izomból is fogy és így legalább kicsit mozgatja, esetleg még építi is ami marad. Ha valaki kardió edzést csinál, nem hinném hogy jaj, de izmosodna. A súlyzós edzések rengeteg fehérje fogyasztás mellett izmosíthatnak gondolom jelentősen, de ha megfelelő módon csinálja valaki, lenyújtja, nem építi rendszeresen sokat akkor nem lesz testépítő:D Van ismerősöm, aki gyorsan izmosodik, mert vastagak a csontjai és mert ilyen alkat. Ő pl nem kondiba jár hanem biciklizni és futni és nem izmot építeni. Amúgy most nem tudom ez hogy jött a kérdéshez:D

A "ne sportolj mert hízol" válaszolónak ajánlom figyelmébe a 8-9. osztályos biológiakönyveket.

2011. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Gyomorsavad lesz, ne csináld.Egyébként normális mennyiségben ehetsz narancsot.
2012. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!