Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tervek és egy kérdés, elolvasnád?

Paróka kérdése:

Tervek és egy kérdés, elolvasnád?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy elkeseredett nő vagyok, 165 cm, és 90kg 28 éves. Terhességem előtt 60kg voltam, de sajnos szülés után beteg lettem, és alattomosan kúsztak fel a kilók, mondjuk 20 kg jött a betegséggel, utána plusz 10 a saját hibámból. Belefáradtam mindenbe, és semmi nem érdekelt, fásult lettem. Most eldöntöttem, visszaszerzem a régi életem, kemény munka lesz, tudom. Terveim: csökkentett kalóriabevitel, kenyér, krumpli, lisztes dolgok, édességek, üdítők mellőzése, napi 2-2,5 liter folyadék elfogyasztása. A torna része előbb napi fél, majd napi egy óra ellipszistréner. Tudom, a fél óra kevésnek tűnik, de sajnos elsőre nem merek többet bevállalni ekkora felesleggel.Később egy kis súlyzózás, és sima torna pluszba. Kérdésem a következő, kb. egy hónap alatt milyen eredményre számíthatok? És mennyi idő kell 30kg-tól való megszabaduláshoz?
2011. dec. 27. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is fő a fokozatosság...fokozatosan,napról napra két három perccel emeld az elipszistrénert,a chipset,csokit,alkoholt,cigit,zsíros és édes dolgokat tedd le,krumplit dettó...vörös húsokat vedd minimálisra,helyette hal,csirke,rengeteg zöldség,gyümölcs(ez így télen drága lesz,de az egészséges életmód nem olcsó) + ahogy mondtam,torna,mozgás,főleg levegőn lenne az igazi...kutyasétáltatás pl.remek dolog...én ma délelőtt is,délután is elvittem 2-2 órára,futottam vele,úgy le izzadtam,hogy a trikómból,a pólómból,a pullóveremből és a kabátomból is facsarni lehetett az izzadságot... utána persze az összes cucc ment be a mosógépbe,én meg a tus alá... aztán zuhany rám,tusfürdő,majd zuhanykabinból kilép,és így ültem gép elé és jó 3 órája itt ülök.

Még van szobabicajom,de ahhoz már se kedvem,se energiám.Majd reggel,ébredés után letekerek 100 km-t.Annyi a napi adagom.

2011. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, nem dohányzom, nem iszok alkoholt, a legfőbb "gonosz" a koffeines-cukros italok (Pepsi, Coca). Sajnos sokat ittam eddig, mert a gyerkőcöm igazi energiabomba, és sokszor csak éjszaka van időm a házimunkára, mert segítségem nincs, egyedül vagyok vele. Édességet sajnos a plusz 20kg után kezdtem el enni, tipikus bánatevő vagyok, ha szomorú, elkeseredett vagy ideges vagyok, akkor nyúlok édességhez. Ezeken a dolgokon szeretnék változtatni:)
2011. dec. 27. 22:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit elképzeltél, az jó, nyilván annyi idő kell a leadáshoz, mint amennyi alatt feljött. Kb. 7-9 hónap kellhet hozzá a megdöccenések, fogyásmegállás figyelembe vételével, de az első időkben nagyon látványos is lehet a fogyás, ami talán lendületet és kitartást adhat.
2011. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is abban bízok, hogy az első 2-3 hónap látványos eredményt hoz, hogy legyen kitartásom, és motivációm:)
2011. dec. 27. 23:12
 5/12 anonim válasza:

Remélem sikerül lefogynod!

Írj motiváló cédulákat, hogy ne lankadjon a kedved!

2011. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ez nagyon jó ötletnek tűnik, mit gondolsz, miket írjak a cédulára? Tudom, mindenkit más motivál, de írnál példákat, ha megkérhetlek?:D
2011. dec. 28. 00:19
 7/12 anonim válasza:

Írj olyanokat, amiket a szívedből szeretnél megkapni :)

Olyat írnék ki: "Szép vagyok!"

"Vonzó nő lettem" "Irigyek rám más nők"

S ha ezeket elolvasod és átérzed az érzést sokkal könnyebben fog jönni minden!

2011. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó, tetszik:) Most olvasni is nagyon jó érzés volt:)
2011. dec. 28. 12:34
 9/12 anonim ***** válasza:

ha jó az étrended (összetételre és kalóriára is), akkor az első hónapban akár 8-10 kiló is lemehet :) persze utána lassabb lesz az ütem.

ha hosszú távra tervezel, akkor az Ő blogját ajánlom:

[link]

és különösen ezt a bejegyzést:

[link] 2011/11/03/elozmenyek_169


30 kilót fogyott a blogíró sima, 1200 kcal-os diétával ha jól tudom 6-7 hónap alatt, eleinte nem is mozgott, most már 10 kilométereket fut :)

2011. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia,hát elöször is kezet foghatunk mert én dettó igy vagyok majdnem csak én 163cm 80kg második gyerek után vagyok 6 hónappal.szintén bánat evö vagyok és én is pont most határoztam el hogy lefogyok.teljesen el vagyok keseredve semmihez sincs kedvem de már rávettem magam hogy fussak,de ahhoz sincs mindig kedvem pedig tudom hogy mikor még 52kg voltam milyen jól néztem ki.a lábaimon visszerek vigyorognak énmeg bele sem férek a ruhákba.amit kitaláltam az az ami régen le vitt rolam 14kg 1honap alatt az az hogy minden nap 15perc futás és csak almát ettem egész nap ami azt jelneti hogy napi 5alma ami 33kcal*5 és az szinte semmi meg sook méregtelenitö és lugosito tea.csak marha sok kitartás kellene.emélem sikerül neked is és neekem is.
2012. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!