Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon komoly kalóriamegvonáss...

Nagyon komoly kalóriamegvonással le lehet fogyni 20 kilót 3-4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
A kérdésemre szeretnék választ kapni.
2011. dec. 28. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

amennyiben egy idióta vagy: te ki a fa.sz vagy?

amennyiben pártfogoltam: csáo!


amennyiben egy idióta újra: Istennek nem szólunk be, megint igazam van, pedig amikor olvastam a hülyeséget amit kapartál azt gondoltam, hogy valamit rosszul írtam. ÉS NEM!

2011. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És DE.!
2011. dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a fenéket de :D
2011. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jót írtál, Aczél. természetesen igazad van. Csak a stílusod - amiről biztosra veszem, hogy szerinted rendkívül frappáns és lehengerlő - kibebaxott módon unalmas. Tudom, hogy eredetinek hiszed magad, de a sivár valóság sajnos az, hogy egyszerűen tróger vagy. Ráadásul (és nagy sajnálatomra, mert amúgy mindig adok a véleményedre az egyes kérdésekkel kapcs) mostanában egyre beképzeltebb. Piece.
2011. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Legalább a szótárat vedd le a polcról mielőtt a sáros gumicsizmádat beletörlöd a topicba. Píszescsávó.
2011. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"de a sivár valóság sajnos az, hogy egyszerűen tróger vagy"

lesza.rom, amíg igazam van.

nem beképzelt vagyok, csak van mire verni a mellem.

2011. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!