Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen édességet ehetek este?

Milyen édességet ehetek este?

Figyelt kérdés
Két hónapja szültem és szinte az eredeti alakommal jöttem ki a kórházból.Már az eredeti súlyomat is visszanyertem,de most hogy szoptatok,két hónapja egyre jobban kívánom az édességet és már kezd petyhüdt lenni a fenekem és a combom is narancsos...:-(A terhességem előtt is elég édes szájú voltam,de közel sem ennyire,amíg pocakos voltam,addig meg egyáltalán nem kívántam.Lehet,hogy kiürült a szervezetemből,most meg pótolni akarja az édes tejci miatt?Adjatok valami tippet,mert napközben még megállom,de estére már bármennyi csokit megtudnék enni...
2009. máj. 20. 20:58
 1/6 anonim válasza:
86%

Kerestem pár linket , remélem találsz valami hasznosat.


[link]

[link]

2009. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

scitec 100% whey protein professional.

Jóízű, nem hízlal...

shop.builder.hu-n tudnak segíteni ebben a kérdésben. Értenek hozzá.

2009. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető, hogy C-vitamin hiányod van, akkor elő szokott fordulni édesség utáni vágy.
2009. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...vagy ha a szervezet szénhidrátot akar.
2009. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi azt tanultuk, hogy szoptatáskor az oxitocin nevű hormon emelkedik, szerintem emiatt lehet ez. Meg a narancsbőr is. Szerintem fagyit egyél vagy gyümölcsöt, csokit semmiképp. :) Vagy cukormentes dolgokat, jó reggelt meg hasonló kekszek...
2009. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon édességet kívánok, akkor feldarabolok egy almát és megszórom fahéjjal. Finom, és nem hízlal. Meg hát sok mindent el lehet készíteni édesítőszerrel, de nem tudom, hogy szoptatás alatt ajánlott-e. Ja meg epret szoktam enni folyékony édesítővel. Most azért még elég savanykás az eper, ezért szoktam meglocsolni.
2009. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!