Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, hogyan...

Szeretnék lefogyni, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok úgy kajálni, ahogy kéne. Persze próbálom az adagot csökkenteni, de a fogyis kaják sokkal drágábbak, meg anya főz és így nem kérhetem meg, hogy főzzön nekem külön..

Arra gondoltam, hogy a sportra fektetem a hangsúlyt. Amíg hidegebb van eljárnék heti 3* úszni, aztán kb márciustól ezt kiegészíteném heti 2 futással. Így lesz bármi eredmény?

Illetve mennyit ússzak?

168 cm/ 65 kg


2011. dec. 29. 21:11
 1/6 anonim válasza:
Jól gondolkodsz! A sport nagyon fontos. A heti három úszás rendben van, de mellette még egy kis torna, súlyzózás, néhány fekvőtámasz, felülés. A heti 2 futás kevés.. Gondolom van szabadidőd, így a napi 1 óra futás tuti beleférne. Még egy jó tanács: 4 után már ne egyél semmit!! Ha ezeket betartod, akkor rendben lesz minden. Csak azt nem értem, hogy miért szeretnél fogyni? Hisz a 65 kg ideális a magasságodhoz. Dehát ne tudod.. Ha a fönt leírtakat betartod, tuti lesz a siker!! Majd néhány hét múlva írj az eredményeidről :) Örültem, hogy segíthettem!!
2011. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*te
2011. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, a kérdésedből azt hittem hogy iszonyatos túlsúlyod van:)))

Ha már csökkented a nem túl szerencsés ételek mennyiségét az már egy jó lépés. Ezen kívül anyuddal beszélhetsz, hogy gyakrabban főzzön számodra előnyösebb ételeket. Ez nekik is jó:)))

A sport az nagy ötlet, hajrá!!!

Meglesz az eredmény!

Mennyit ússz? Biztos van egy fizikai elbírásod, találd meg azt a határt (de hagyd abba, még mielőtt elsüllyednél:).

2011. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én rengetegnek érzem. Iszonyatosan nagy hasam van.

Köszönöm a segítséget!

Aktívan jövő héttől kezdem, reméljük a legjobbakat!

2011. dec. 29. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértem mit érzel, ugyanezek a paramétereim. Ha gondolod fogyizhatunk együtt, írj privit. :)
2011. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kis könyvecskét nemrég vettem meg. Nem azért mert érdekel a fogyás, hanem csupán a receptek miatt.

Komplett napi (22 db) menü van benne, 1200 kalóriás egy napra. Az ára nagyon baráti:)))

Megmutathatod anyudnak is:))


[link]

2011. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!