Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy aki anorexiás...

Igaz, hogy aki anorexiás volt, gyógyulása után általában nagyon meghízik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

sokkal több kövér ember van, mint ahány anorexiás. én ezt venném alapul.

és bár a kérdésre nincsenek adataim, én azt is mondom, hogy tudatosság kérdése, ki mennyire hízik meg még a betegség után is.

2011. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, amilyen volt, valóban, nagyon sokat felszed, viszont valójában csak annyit, amennyi az egészséges testsúlya kellene, hogy legyen.
2011. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


én gyógyszert szedtem mikor anorexiás voltam,mert nem tudtam menstruálni a betegség miatt.

akkor három hónap alatt híztam kb. 20 kilót.

szóval ez hormonális alapon volt.

de szerintem ez egyáltalán nem általánosítható dolog,hogy aki anorexiás volt az meghízik.

aki anorexiás volt annak szerintem továbbra is fontos lesz a kinézete,és egészségesen fog élni,táplálkozni sportolni.

de a legfőbb a gyógyulás!még akkor is ha elsőre rémisztőnek tűnik ha a mérleg felfele kúszik.

2011. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan hízik, könnyebben hízik. Amikor elérte az egészséges súlyt, akkor a szervezetének az anyagcseréje lassú. Az azt jelenti, hogy kevés az izomzata. Minél több az izom, anál többet lehet enni, hízás nélkül. Anorexiásnak az izmai is odavannak. Tehát ha a testzsír megfelelő, utána izomépítés kell, amitől formás lesz a test és ehet annyit hízás nélkül, hogy ne legyen semmilyen hiánya. Normál étrendel is hízhat, aki tönkretette így az anyagserélyét. Korrigálni ezt izomépítéssel lehet, ami lassúbb!
2011. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem úgy volt hogy amikor kigyógyultam elértem azt a súlyt míg újra megjött aztán kicsit elnegedtem magam kicsi husi rámjött aztán megint rosszul lettem a látványtól és megint fogytam több mint 10kg.ot de megint nem jött meg 2hónapja és sokak szerint nagyon rosszul nézek ki most!
2012. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!