Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap előtt megettem 1800...

Tegnap előtt megettem 1800 kcal-t, tegnap megettem 2300 kcalt, ma megettem 2400 kcal-t. Holnap megeszek 2300 kcal-t (pia) Mennyit fogok hízni sajnos?

Figyelt kérdés

Ezek történtek a napokban. S ez fog holnap is történni, mert hát ünneplés lesz és év utolsó napja. Szerintetek mennyit hízok ettől?


Nem szeretnék hízni! Le akarok még fogyni 10 kg-ot.


Minden nap járok futni.


Ma 1,5 órát futottam, melyből az első felét hegynek felfelé, mert hegynél lakom. Szóval vannak bőven leejtők.


170 cm magas vagyok és 64,5 kg.


(Basszus ma megettem 10 rétest...gáz.)


Amúgy hétköznap semmi édességet nem szoktam enni se, meg ilyeneket, semmi liszt, kenyér, pékáru. Csak hús és zöldség meg tejtermékek.


Viszont az ünnepek alatt csoki, süti (liszt), meg ilyesmik is lecsúsztak úgy, mint mások.


Ma annyira beettem, hogy most is hányingerem van a rétestől.


Szerintetek mennyit hízok ettől?


Help!


köszi!


27 L


2011. dec. 30. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ha 1,5 órát bírsz naponta, egyhuzamban, akkor annyira nem lehet lötyögős...kép rólad?
2011. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs fotóm, de készítek holnap és akkor felteszem.
2011. dec. 30. 20:44
 13/21 A kérdező kommentje:

A 1,5 órát igen egyhuzamban bírom. Annyi csalással, hogy amikor félidőben vagyok, akkor megállok egyszer kifújni az orromat, illetve meg egyszer, amikor hát ugye kell...


Tegnap pl. úgy nyomtam a dolgot, hogy reggel lefutottam 1,5 órát és délután még egy 50 percet is ismét.

2011. dec. 30. 20:45
 14/21 anonim ***** válasza:
Lötyögve? Nézz ki magadnak egy 3 kilométeres szakaszt lehetőleg sík terepen és nézd meg mennyi idő alatt tudod lefutni.
2011. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
az a baj hogy fogalmam sincs hogy mekkora egy 3 km-es terep...no meg ilyesmi...szóval nem tudom hogy milyen gyorsan futok és hogy hány km-t. Azt szemmel látom, hogy itt a városban ahol lakom a hegy aljában eléggé nagy távnak tűnik amit megteszek...de fogalmam sincs és lehet hogy tévedek is...
2011. dec. 30. 20:55
 16/21 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pécs
2011. dec. 30. 21:02
 18/21 anonim ***** válasza:
nézz ki magadnak a google maps-en egy sárga utat és azon egy3kmes szakaszt. városon belül általában egyenesek szintben vannak
2011. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te agybeteg vagy. Számolod a kalóriákat, közben eljársz futni, másfél órát (!) ami azért valljuk be elég komoly, közben meg tíz rétesen izgulsz. Beírsz egy fórumra nóném emberek közé, hogy ettől mennyit fogsz hízni. Elmondom semennyit. Na jó 300 grammot. Akkor most? Néha nyugodtan lehet csalni, csak dob a fogyáson. A nagy átlagot kell nézni, hogy általában jól étkezel, jól sportolsz, akkor nincs min izgulni!
2011. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem így a napokban mindannyian többet ettünk a szokásosnál- :) (Vagyis a legtöbben legalábbis, le a kalappal az előtt, aki kibírta, hogy ne egyen töménytelen mennyiségű sütit, meg kaját karácsony környékén. :P)

Ha ez megnyugtat, én is fogyózom, mégis 24-e óta minden nap azt érzem ebéd után, hogy gurulok. :D És még mindig van süti...

2011. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!