Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap előtt megettem 1800...

Tegnap előtt megettem 1800 kcal-t, tegnap megettem 2300 kcalt, ma megettem 2400 kcal-t. Holnap megeszek 2300 kcal-t (pia) Mennyit fogok hízni sajnos?

Figyelt kérdés

Ezek történtek a napokban. S ez fog holnap is történni, mert hát ünneplés lesz és év utolsó napja. Szerintetek mennyit hízok ettől?


Nem szeretnék hízni! Le akarok még fogyni 10 kg-ot.


Minden nap járok futni.


Ma 1,5 órát futottam, melyből az első felét hegynek felfelé, mert hegynél lakom. Szóval vannak bőven leejtők.


170 cm magas vagyok és 64,5 kg.


(Basszus ma megettem 10 rétest...gáz.)


Amúgy hétköznap semmi édességet nem szoktam enni se, meg ilyeneket, semmi liszt, kenyér, pékáru. Csak hús és zöldség meg tejtermékek.


Viszont az ünnepek alatt csoki, süti (liszt), meg ilyesmik is lecsúsztak úgy, mint mások.


Ma annyira beettem, hogy most is hányingerem van a rétestől.


Szerintetek mennyit hízok ettől?


Help!


köszi!


27 L


2011. dec. 30. 19:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A 10 rétes benne van 2400 kalóriában? Mert csak úgy tudom elképzelni, ha 10 FALAT rétes volt. Egyébként min. 5000 kalóriát nyomtál be.
2011. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!