Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra közben ihatok Zero...

Fogyókúra közben ihatok Zero Coca Colat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 00:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves elso valaszolo, legalabb ha mar te rosszul tudod, ne terjeszd.. ha igy lenne, a cukrosok mar felfordultak volna, mivel ezeket a termekeket ok is fogyaszthatjak, a gyarto meg nem irhat ra a valosagnak nem megfelelo taperteket.

A 09:14 es meg sokak altal leirt dolgot erdekes modon en sem tapasztaltam... Nem az az edesitoszer fogja hazavagni az ember szervezetet, ami a kolaban van... bocs mindenkitol, de nincs ekezetem.

2012. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

mesterséges sza.r. aki ezt akarja inni, minden jó indulatú figyelmeztetés ellenére, annak nyilván nem olyan fontos az egészség. de akkor minek akarnak fogyni? :D

mindegyik energiaszegény colában az a slussz poén, hogy nem visznek be vele plusz energiát, ami jó, de közben aromás, mesterséges sz.ar lötyit isznak. lehet ez kevésbé kellemetlen, mint ha a sok cukrot is innák..

2012. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

"Kedves elso valaszolo, legalabb ha mar te rosszul tudod, ne terjeszd.. ha igy lenne, a cukrosok mar felfordultak volna, mivel ezeket a termekeket ok is fogyaszthatjak, a gyarto meg nem irhat ra a valosagnak nem megfelelo taperteket.

A 09:14 es meg sokak altal leirt dolgot erdekes modon en sem tapasztaltam... Nem az az edesitoszer fogja hazavagni az ember szervezetet, ami a kolaban van... bocs mindenkitol, de nincs ekezetem."


Neked van igazad!

2012. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
a világ ma már sokkal viccesebb. nem kell cukor valamibe, hogy karamelles legyen. csak egy kis színező és aroma kérdése az egész.
2012. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De amúgy én eszt nem minden naposan , és nem csak eszt akarok innni!! csak néha-néha
2012. jan. 5. 18:20
 16/19 anonim ***** válasza:

én radikális vagyok ebben a témában, szemét sohasem való az ember testébe. pláne úgy, hogy mindenképpen kap!!


alapvetően viszont konzervatív vagyok: nem hiszek az ilyen modern dolgokban, mint a kóla, a finomított szénhidrátok fogyaszthatósága, és ez be is igazolódik.


a fogyásodat viszont nem ez fogja meghatározni!

2012. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ha az egészséges életmód a cél, akkor nyilván nem fér bele, ha a fogyás, akkor ihatod nyugodtan. én is iszom heti 1-2 litert, ennyi íz kell :)
2012. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
nem.
2012. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

istenem ez a sok idiota:D

Orvoskent mondom, hogy idd batran, az 1es tipusu diabetesesek is isszak mint a vizet. NINCS benne cukor, nem okoz hiperglikémiàt es inzulinkiugrást, IR-t sem befolyasolja.

2022. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!