Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen hasból,...

Hogyan lehet ilyen hasból, ilyet faragni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


Milyen otthon elvégezhető gyakorlatokat csináljak?


Amúgy 21 éves lány vagyok, 169 cm és 62 kg.


+ Oldalról a hasamnak ilyen formája van: 3

Azaz a gyomromnál és alhasamnál kidudorodik, de a kettő között lelapul. Ez mitől lehet?


2012. jan. 7. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

le kell adni a zsírt.

dudor: lehet ilyen formád. lehet minimális a hasizmod, és a belső szerveid alakja meghatározó.

a linkelt képen a vékonyabb nő hasa sem formás, ilyen alakért nem kell külön hasat edzeni, csak amennyi a teljes testes edzésben rá esik (ugye "le kell adni a zsírt" ide kapcsolódik az edzés és a diéta, vagy helyes táplálkozás).

2012. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha szeretsz esetleg tornázni, és van hozzá akaratod és kitartásod, hogy csináld akkor a Yogát ajánlom, az nem csak a testet hozza formába, de lélekben is helyre teszi az embert. :)
2012. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hasizom gyakorlatok. pl.: hasprés(nem emeled fel telljesen a felső tested, a csípőd a talajon marad), fekvésben felemeled a lábad függőlegesen, és a kezeddel nyúlsz felé(alhas, comb tartó izmok, fenékizom) sok sikert:)
2012. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Azaz a gyomromnál és alhasamnál kidudorodik, de a kettő között lelapul. Ez mitől lehet?"

Nekem is ilyesmi, vagyis mióta fogytam azóta inkább csak az alhasam dudorodik (felül is van háj, de nem olyan sok, lejjebb inkább.)

Sokaknak meg olyan a hasuk van, ha híznak-fogynak, akkor sincs "elválasztva" a két rész, hanem ilyen: )

Ez alkati dolog, többféle létezik...

2012. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!