Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Knek lenne kedve csoportba...

Knek lenne kedve csoportba fogyni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 19:34
 1/6 anonim válasza:

Szia!!

Nekem lenne kedvem !!

2012. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem!!
2012. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyire komoly?én vagy 3 szor találtam rá csajokat de de ha komolyan gondolod nekem is lenne mit leadnom.bőven :)
2012. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és miután összejött a csoport, megkeresnek egy személyi edzőt/dietetikust, vagy szimplán csak megosztják egymással a tévhiteiket a témával kapcsolatban?
2012. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj Aczél, már megint lelombozó vagy. Pedig még várjuk a tapasztalatokat, milyen, ha három-négy embert a hasánál paprikakrémmel összefolpakkoznak, majd egyszerre hullahopp karikáznak! (Az egész egy mobilszauna sátorban történik)
2012. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
pedig a kísérletben résztvevők mindegyikének vennék egy szelet csokit. (kísérletekkor jutalom jár, a motiváció végett).
2012. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!