Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzésformát ajánlotok?...

Milyen edzésformát ajánlotok? F. ont. Os

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 62 kg, 21 éves. Lány.


Főként hasból, combból és fenékből szeretnék fogyni, illetve ezeket szeretnám formálni. Nem szeretek kilókban beszélni, lényeg, hogy kicsit legyek feszesebb és menjen le a hasam. Nem akarok piszkafa lenni, így én kb. 56-57 kilót állítottam be álomsúlynak.


Mit csináljak? Lényeg, hogy otthon elvégezhető legyen, nem kell pihe-puhának lenni, jöhet olyan is, ami megeröltetőbb. Már nézegettem a yogát, de azt hiszem, nagyon hamar megunnám, szóval valami pörgősebb kellene.


Ha meg van a tipp, mennyi ideig csináljam alkalmanként?

Ja és lényeges, hogy hastól felfelé ne nagyon mozgasson meg (már ha ez lehetséges), mert ha a mellem is lemegy, akkor inkább maradok úgy, ahogy.


Köszönök minden választ és tippet!


2012. jan. 11. 10:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Egyébként, amit leírtak előttem, hogy a videó 1 perc körül nem valami megerőltető, az azért van, mert ez bemelegítés, és mint mondtam, nem arra megy, hogy összeess a padlón átkozva magad, hogy minek is kezdtél bele.:)

A csajszi, akit mutattak pedig, egyszerűsített verziót csinál mindig, ha fáradnál őt kell követni, épp ezt magyarázzák az áltatad kiemelt részben. :)

2012. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Andizsuzsi ***** válasza:

ezt most találtam. Beleszerettem teljesen. Nekem ez jelenti azt, hogy mozogd az a mozgásformát, amiben jól érzed magad. És akkor senki sem irná ide, hogy "minden nap végigszenvedem az 1 - 1,5 órát".

http://www.youtube.com/watch?v=SbJEp8kWqEQ&feature=related

2012. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma reggel kemény izomlázzal a combomban, hátamban és hasamban ébredtem. Ez most mit jelent, jót, vagy rosszat?


Amúgy épp most csináltam meg a sorozatot, de csak egyszer, mert most rohanok, este még nekiállok mondjuk kétszer.

2012. jan. 12. 09:28
 24/29 anonim ***** válasza:

nagyon rosszul aludhattál ha a forgolódástól izomlázad van!

amúgy mit jelentene? semmit. edzettél biztos.


--- --- ---

nem vagyok egy MMA rajongó, de mondjuk a csaj megint jobban csinálja mint a bunyósok. ilyesmi edzéssel is lehet nyűni magad.

http://www.youtube.com/watch?v=L408UTXelME

és milyen szórakoztató, ha közben mondjuk fogdosod a saját melled :D

2012. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

hát nem egy kis tündér 3 perctől?

http://www.youtube.com/watch?v=vfkqgweIm_4&feature=related

LOL :D

2012. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
9:35, bunkóbban nem tudtál volna fogalmazni?
2012. jan. 12. 09:50
 27/29 anonim ***** válasza:
most mi van? :D
2012. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
passz :D
2012. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nem hiszem el hogy valakinek annyira tetszik a bunkó stílus, hogy még többet kér :)
2012. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!