Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Örüljek vagy Féljek? Normális ez?

Örüljek vagy Féljek? Normális ez?

Figyelt kérdés

Mindig is vékony csajszi voltam 50kg/160cm. Ám az utobbi hetekben leadtam 8 kg-ot. Így 42 kg vagyok. Rendesen elkezdtem étkezni, imádom a sok gyümit, zöldséget és az anyagcserém enyhén szolva felgyorsult (talán mert egész nap eszek??) Napi 3x-4x minimum tudok..igen azt. És rendes adagban. viszont egy dekát nem hiztam. Miért? Helyesírási hibákért bocsi, külföldi laptoprol irok.


19/L


2012. jan. 15. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

fogyás mindig félelemre adhat okot.

elvégre, hamarabb bele lehet halni súlyvesztésbe, mint súly gyarapodásba. de szerintem maradj inkább semleges, és ha valami panaszod lesz emiatt, akkor keress fel orvost.

2012. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de hogy hogy napi 4x tudok. Én erre lennék kiváncsi, és ugý hogy nem hizok..
2012. jan. 15. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:

? én meg egyszer tudok. de ha megerőltetem magam akkor kétszer. miért kéne ennek örülni?

ha arra gondolsz, hogy sokat eszel, és nem hízol, akkor lehet hogy beteg vagy, igen. vagy csak nem eszel sokat, az energiabeviteledről semmit sem írtál. meg ha már itt tartunk, a felhasználásodról sem.

2012. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
napi 2000 kcal körül
2012. jan. 15. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
azzal nem csoda ha nem hízol.
2012. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

látszik is a -8kg?

nem lehet h a mérleg hazudik?

ha tényleg leugrott ennyi akkor lehet érdemes lenne benézni egy dokihoz

2012. jan. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!