Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehetséges egészségesen...

Így lehetséges egészségesen hízni egy 18éves kb 168cm 42-44kilos lánynak?

Figyelt kérdés

6kor reggeli zabkása kb 50gramm vízben felfőzve +hozzá valamilyen gyümölcs és egy fehérjeturmix 22gramm fehérje

10felé egy alma

fél 1 felé egy szendvics-2szlete rozs/graham/tönköly kenyér (forma kenyér ceres) 2sz sonka, 2 sz sajt, vagy 1db főtt tojás és ubroka hozzá néha retek

ebéd ami van normál adag-főleg tojás, hús, rizs, főtt krumpli, főzelék-ebből sóska, spenót, lencse, zeller, sárgaborsó, savanyúság ha olyan van

vacsora joghurt vagy túró, gyümölcs-alma, mandarin, narancs mikor mi van

lefekvés elött egy fehérjeturmix -110kcal, 22g fehérje


2012. jan. 16. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:

végre egy értelmes nő!

[link]

2012. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez a fogyókúrás étrendem kb. :D
2012. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez alapból jó, csak fogyókúrás étrend.

Ha hízni szeretnél:

- az almához dobj még olajos magvakat, v pár szelet sajtot, v egy kockasajtot (ezek mennek hozzá)

- joghurtba kis (!) méz, és oda is mehetne még mag.

- szendóba tennék kis majonézt, v krémsajtot

- főzelékhez pedig egyél vmi feltétet (pl. tükör-, főtt tojás, főtt-sült hús, nem zsírtól tocsogó pörkölt, fasírt,...)

- banán is mehet nyugodtan, ha bírod (én is hízókúrázok, de nekem ez kilőve, mert iszonyatosan puffadok tőle)

- amihez tudnék, sajtot ennék, mert szeretem és plusz kcal


off: milyen feh. turmixot iszol?

2012. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:

most ezzel mi a baj????? ez miért siralmas? mindenhol olvasom hogy fehérje, fehérje, meg ilyen olyan teljes őrlésű kenyér meg kása én próbálok ilyenket enni és nem jó???

másodiknak komolyan te ennyivel fogyózol? ez legalább 2000kcal de köszi az értelmes választ


harmadiknak neked is köszönöm, szoktam enni olajos magvakat, banánt is

ketchup, majonézt nem szoktam de mustárt azt igen

őt iszom finom nagyon

[link]

2012. jan. 17. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:

félreértettél. ő a meghatódott meme, mert ritkán látni olyan nőt, aki képes normális ételeket összeírni magának. és ilyenkor látom, hogy van értelme írni (nekem és másoknak is) mert a sok hülye között van 1-1 aki felfogja ami le van írva.

ne keress gúnyt ott ahol nincs! gratulálok, és jó egészséget!

közben mozogjál is :)

2012. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ja jó okés, csak azt hittem hogy siralmas-ezt jelenti az általad linkelt képt, de akkor köszönöm

remélem sikerül pár kilót egészségesen felszednem

2012. jan. 17. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem, akkor majd több zabot eszel.
2012. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem is aczéléhoz hasonló érzések fogtak el :D

Szerintem még a tészta is belefér, mondjuk durum tészta.

Egészségessé mindez attól válik ha mozogsz is, gondoltam megjegyzem.Ebéd után is belefér azért valami szénhidrát, bár nehéz azonosulnom a 42kilóval. De egyébként jó haditerv, sok sikert hozzá!

2012. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
juj köszönöm reménykedem:)
2012. jan. 22. 09:05
 10/10 anonim válasza:
Megoldás a "banella" Nem kell megijedni, nutellás banán:-D Én is furcsáltam, míg meg nem kóstoltam. Én most fogyni akarok:-D
2012. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!