Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan étel, amit fogyókúrá...

Van olyan étel, amit fogyókúrázóknak lehet enni, a kínai étteremből?

Figyelt kérdés
Amiben nincs liszt, cukor? Mondjuk szeintem valami rizses-csirkemelles dolog talán nem hizlal annyira. De még nem nagyon voltam, ezért nem tudom. hogy készítik el. Légyszi, segítsetek!
2012. jan. 19. 20:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
szerintem alapvetően én pl kaloriát számolom a csipős savanyu levesnek a kaloria tartalma lof**z sztem az simán belefér sovány turo eszem mellette halra nincs lovém mert itthon ami télleg hal az elég drága de csirkét csapatok mellé zöldségekkel de egyébként pék sütit is ehetsz lefogsz ha keveset eszel csak egyrészről nem mindegy a makro tápanyag miatt pl ha egésznap fehérje fokuszu az étkezésed valószinübb hogy nem ugy fogsz le hogy izmot veszitesz viszont ha kevés kaloriát eszel de az nagyobb részben fehérje az izmaid megmaradnak és a zsir ég le ha pék sütit eszel akkor is fogyni fogsz csak akkor előbb az izmot kajálja be a szervezeted de sztem a zöldséges csirke simán belefér akkor is ha tocsog az olajban csak számold bele a kaloriát asszem egy átlagos felnőtt ember férfi számára 2000 kcal lehet kajálni a stagnáláshoz én kb ugy 800 -1200 at eszem változoan ha 3 órát edzem akkor lehet kicsit tullövök rajta havi 1x meg simán lehet csalni is
2018. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!