Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan étel, amit fogyókúrá...

Van olyan étel, amit fogyókúrázóknak lehet enni, a kínai étteremből?

Figyelt kérdés
Amiben nincs liszt, cukor? Mondjuk szeintem valami rizses-csirkemelles dolog talán nem hizlal annyira. De még nem nagyon voltam, ezért nem tudom. hogy készítik el. Légyszi, segítsetek!
2012. jan. 19. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Még a legalapabb csirkemell filé is úszik a cukros, zsíros szószban, mindent liszteznek. Ráadásul ki tudja, mi történik a hátsó konyhában, a kínaiak eléggé szarnak a higiéniára, találtak már ott malterosvödörben is ételt... Egy szóval, a magyar ízléshez igazított kínai kaja nagyon kalóriadús, és nem diétás.
2012. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz. Mindent bő olajban sütnek,liszteznek, és mindegyik mártásuk tömény cukor! Talán egy vlami ami elmegy,de ez nagyon ritka,a sushi. Ebben ami a gázosabb az a rizs,de nem kell degeszre enni magad belőle és akkor teljesen okés.
2012. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Krisz85 ***** válasza:
70%
Lehet kapni olyan kaját a kínaiban ami a legdruvább diétábna is megállja a helyét és tényleg nem hízlal, egy ilyen étel van, ez pedig nem más mint a szénsavmentes ásványvíz!!
2012. jan. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a sushit gyakran fogyasztók a lehető legelhízottabbak (a hamburgerfogyasztók után, talán) - a sushi a japán fogyózó legádázabb ellensége :D


na mindegy. most ugye kínairól van szó. ha egy mód van rá, válassz helyette görög, török, indiai gyorséttermet, ha már nincs időd otthon főzni.


ha az ízvilág miatt fontos, akkor vegyél egy üveg szójaszószt (kikkoman a legjobb és nem is csillagászati az ára, azt hiszem három deci 700 forint körül van, de nem használsz el minden nap egydecit. reméljük :D), egy csomag üvegtésztát/rizstésztát és tetszőleges zöldségeket. süsd össze tepsiben, lefóliázva, egy-két csöpp olivaolajjal. még finomabb is, mint az üzletben kapható, és süthetsz mellé ugyanilyen módon húst, halat... kínai feeling, csak drágább és időigényesebb, mint beülni abba az olajszagú pokolba :D


egyébként a kínaiban hasonló módon készítik a kajákat, mint a magyaros kifőzdékben, csak más fűszerekkel. ha pedig azt mondom, "magyaros elkészítés"... asszem nem kell magyarázni...

2012. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én simán ettem fogyókúra alatt is kínai kaját (zöldséges vagy gombás csirke sima rizzsel), de abban ugyan nem volt se liszt, se cukor és prímán lefogytam, azóta is tartom a súlyom. Nagyon túl van dramatizálva ez a dolog a kajákkal, értsétek meg, bármit lehet enni, csak nem mindegy, mennyit és mikor.
2012. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem kéne ezt az ökörparasztságot hirdetni, hogy lehet bármikor bármit enni. Más anyagcserével, izom-zsír aránnyal biztos vagyok benne, hogy belefér, és persze, JOBB egy kínai ebéd, mint egy McDonalds. De egy OPTIMÁLIS diétába, rendszeres fogyasztásra NEM ajánlott akkor sem.
2012. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy rendszeres fogyasztásra, de néha belefér. Csak ne sertéshúsból, mert az tényleg nem diétás. Ha valaki tartósan le akar fogyni, akkor semmit, de semmit nem vonhat meg magától, mert ha megvonja, a szervezet megbosszulja és jönnek a zabarohamok...
2012. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nem gondoltam volna,hogy a kínai ételek ennyire zsírban tocsognak....azt tudtam,hogy a cukor az igen kedvenc alapanyag náluk,de ha ti mondjátok, én elhiszem. :P


Csütörtökön megyek kínai étterembe. Már múltkor kinéztem magamnak egy ételt: tintahal zöldséggel. szerintetek ez is nagyon zsíros?

2012. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én diétázom, és ha megkívánom ezt az ízvilágot, néha én sem mondok rá nemet. Az igaz, hogy óvatosan kell, és ügyesen választani, de néha belefér. Tényleg még mindig jobb, mint egy big mac,viszont tényleg nagyon sok cukrot, olajat használnak a legtöbb ételhez. Én kis adag chilis csirkét szoktam enni, csípős káposztasalátával egyéb köret nélkül persze, és semennyire sem hízom tőle, sőt remekül el tud telíteni nem úgy mint más gyors kaja, és nem vagyok éhes utána jó sokáig. Persze nem eszem ott túl gyakran, de néha nagyon jól tud esni, kívánom az ízeket.:D
2015. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én volt h tojasos nokedli ettem két nap is, volt h paprikas krumplit és mégis fogytam az adott héten.az nem mindegy hogy mennyit eszel.
2018. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!