Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiuk nagyon rossz az alakom?...

Fiuk nagyon rossz az alakom? Ti mit gondoltok? Sokat kellene fogynom?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 24. 00:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
[link] itt van még 1,bár ezen sem látszik jol az alakom..am 17éves vagyok.
2012. jan. 24. 10:39
 12/21 tetro ***** válasza:
rendben. azt tudjuk hogy te alapvetően képtelen vagy fotózni. valami ismerősöd nem csinált rólad még képet, olyat amin sikerült téged eltalálni?
2012. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez a kép is elég pocsék. :( Pici hasad van, azt látom, nem ártan tornázni, sportolni valamit. A melleid között viszont szívesen megfulladnék. :)
2012. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Bocsika de nem én vok a pocsék fotós,hanem amikor kivagom a képet ilyen lesz...nem tehetek rolla....
2012. jan. 24. 11:03
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz. Írsz privit? :)
2012. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

[link] ..

ez az utosló amit fel teszekxD Azert vagyok ennyire kiváncsi a véleményetekre,mert én nagyon nem szeretem az alakom,és mindent meg adnék,hogy jobb alakom legyen:(

2012. jan. 24. 11:18
 17/21 anonim ***** válasza:

A ruha jótékonyan eltakar olyan dolgokat, amikről csak te tudsz, de így ember legyen a talpán, aki megmondja, hogy milyen alakod van...

Az hogy erős vagy mellbe, az egy adottság, de a pocidra és a combodra ráférne egy kis ugri-bugri szerintem .

2012. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"bár ezen sem látszik jol az alakom"

akkor meg miért nem teszel fel olyat, amin látszik. Ezek a tipikus "vékonyabbnaktűnjek" beállások.

Ha fényképeződ van, akkor önkioldó, valami világos ruha, rendes fényviszonyok, ha lehet, egyszínű háttér, pl. fal, szekrényajtó. És máris meg tudjuk mondani.


hány cm és hány kg vagy? mi nem tetszik magadon?


itt valaki írta, hogy nagy meg lógós melled van: akinek eredeti, természetesen nagy cicijei vannak, annak mindig is lógni fog, ez van, ezt el kell fogadni. Bár a képen nem látszik lógósnak, ezért nem is értem, miért kell ilyet írni.


Ui.: ha a kilók mellé cm-t is írsz, akkor még jobban meg fogunk tudni ítélni

2012. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
156cm és 61kg vagyok:(
2012. jan. 24. 11:34
 20/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, szerintem ez egyáltalán nem sok.
2012. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!