Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam, vagy mégsem?!

Tothtomi9292 kérdése:

Lefogytam, vagy mégsem?!

Figyelt kérdés
Fél év alatt fogytam le 87kg-ról 60 kg-ra,amiről mindenki azt mondja,nem normális,túl sok.Miért van az hogy még mindig nagynak látom a hasam???Napi szinten edzek(csak hasra),ha egy hétig a napi kcal bevitelem 600 alatt van,hétvégére jól érzem magam a bőrömben,de ha 1000 kcal akkor egyszerűen hízok,pedig ennél a mennyiségnél inkább fogynom kellene,de legalább tartanom a súlyom.Ja,a magasságom 169cm.Segítsetek mit csinálok rosszul!!!
2012. jan. 30. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy sajnos, erre pedig nincs orvosság.


Mivel a szervezeted hozzászokott a 600 kalóriákhoz, hiába kevés még az 1000 is, raktározni fog. Zsírt...

2012. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem lefogytál-bár testsúlyilag igen-hanem megzuhantál.

vagyis a testzsír százalékod lényegesen nem csökkent a diéta konkrét célja nem teljesült.

az izomtérfogatod csökkenhetett lényegesen a koplalás és az étel összetételének-FEHÉRJE-figyelmen kívül hagyása miatt.

erre tippelek.

a hasazástól meg mit vársz most komolyan?

2012. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
600 kcal lófüttyöt sem ér. Kezdj el normálisan enni. Legyen ez 1500 kcal. Mozogj mellette k.rva sokat, mert ha nem teszed, hízni fogsz. Ellenben, ha nem eszel ennyit, beteg leszel. Bár, gyanítom, mentálisan már az vagy. Kérd a családtagjaid segítségét, hogy vissza tudj térni a normális étkezéshez!
2012. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam ebben a helyzetben mint te.


1. megoldás: hétvégente ch-t eszel (pl. mama sütije, vagy cukros dolgok, tészta stb) hétközben meg alig eszel ch-t csak zöldséget, gyümit és főleg proteint eszel

na, a ch az vizet köt meg a szervezetedben, ergó ha egész héten csak proteint eszel -> lemegy a víz rólad, de ha hétvégén elkezdesz ch-t enni ismét megköti az benned a vizet ->> hízol, de az víz lesz + béltartalom ugye.


2. megoldás:

tényleg tartalékolhat a szervezeted.

én is voltam úgy mint te, hogy napi 500 alá csökkentettem, de EGY DEKÁT NEM HÍZTAM VISSZA!

a lényeg, hogy a 600 kcalról NE RÖGTÖN emeld az adagot 1500-ra. és ne azt csináld, hogy 5 nap 600 kcal alatt eszel de hétvégén meg többet. fokozatosan emelj (így csináltam én is)

határozd el, hogy mostantól napi 700at megeszel. Hétvégén és hétköznap is. Nem lehet 700-nál sem kevesebb, sem több.

Jövő héten emeld 800-850-re.

Azt követő héten 950-1000 kcalra emeld.

Így zép fokozatosan.

Az 1000 kcalt tarthatod 2 hétig. a Lényeg h csak nagyon pici mennyiségekkel emelj és SOK ROSTTAL, ne csokival, édességgel vagy mással! Próbálj meg úgy + 150 kcallal többet enni, hogy az a +150 kcal zöldség legyen. (150 kcal = 700 gramm paradicsom/paprika = 400 gramm sárgarépa)


így tele leszel, bűntudatod se lesz, mert zöldség, és teli van vitaminnal, és a szervezeted sem cukrot kap

2012. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!